کد خبر: 533221 A

مدیرعامل سپیدرود:

مدیرعامل سپیدرود گفت: به هیات فوتبال پیشنهاد دادیم تعداد500-600 بلیت در اختیار باشگاه ملوان قرار داده شود.

به گزارش ایلنا میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه با توجه به شرایط موجود ورزشگاه عضدی تعداد کمتری ظرفیت در اختیار هواداران ملوان قرار خواهد گرفت، گفت: طبق قانون ما موظفیم که 10 درصد ظرفیت فعلی را در اختیار هواداران میهمان قرار دهیم و واگذاری بیشتر از این تخلف محسوب می شود.

وی افزود: تعداد اعلام شده ۱۲۰۰ نفر ظرفیتی که از سوی باشگاه ملوان برای دربی گیلان در نظر گرفته شده، کاملا اشتباه هست و مربوط به زمانی بود که تمام سکوهای ورزشگاه عضدی در اختیار تماشاگران قرار داده می شد و با توجه به از دسترس خارج شدن بخش اصلی سکوهای عضدی ظرفیت پذیرش تماشاگر به شش 7 هزار نفر هم نمی رسد و ما 10 درصد آن را به تیم میهمان خواهیم داد.

مومنی خاطرنشان کرد: شرایط ورزشگاه عضدی رشت و تختی انزلی مشابه است و اگر این مسابقه در انزلی هم برگزار می شد، مجبور بودیم همین شرایط را در نظر بگیریم و این تصمیم گیری از روی جبر روی داده و تا زمان بازسازی دو ورزشگاه کاری از دست مان برنخواهد آمد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: با بررسی شرایط موجود ورزشگاه توسط نیروهای امنیتی و انتظامی تنها دو مکان برای استقرار هواداران میهمان پیشنهاد داده شد که یکی مورد موافقت تیم ملوان واقع نشد و قرار شد تا بخشی از سمت چپ جایگاه ویژه را به ملوانی ها بدهیم و به همین دلیل مجبور به تعویض نیمکت دو تیم هم خواهیم شد. پیشنهاد ما به هیات فوتبال این است که به جهت کمک به برقراری نظم و امنیت در محیط پیرامونی محل برگزاری مسابقه تعداد پانصد، ششصد بلیط متعلق به تیم میهمان یک روز زودتر در اختیار باشگاه ملوان قرار داده شود.

وی با بیان اینکه از هواداران هر دو تیم استدعا دارم که با توجه به شرایط حساس سپیدرود و ملوان در مسابقات لیگ برتر و دسته اول، فرهنگ والای گیلانی خود را به رخ فوتبال ایران بکشند، عنوان کرد: اگر با نادانی چند نفر از هواداران هر دو تیم، فوتبال گیلان دچار ضرر و محرومیت شود عملی نابخشودنی است. رقابت دو تیم ریشه در تاریخ نیم قرنی فوتبال گیلان دارد و همه دوست داریم تا روز شنبه و همزمان با عید ولایت و امامت یک فوتبال ناب گیلکی را شاهد باشیم تا از سوی مردم گیلان آن را به فوتبال دوستان کل کشور عیدی دهیم.

 

ملوان انزلی سپیدرود رشت میرشهاب مومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر