کد خبر: 533230 A

پرسپولیس به داد استقلال رسید

پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی 3 بر صفر گسترش فولاد را در تبریز شکست داد و مقتدرانه به صدر جدول رده بندی صعود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آخرین دیدار معوقه از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر عصر میان دو تیم گسترش فولاد تبریز  و پرسپولیس از ساعت 17:15 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شده است و دو تیم در حالی که برای بهبود رتبه خود در جدول به 3 امتیاز این بازی نیاز دارند به مصاف هم رفته‌اند.

 

تیم داوری:

موعود بنیادی‌فر - سعید علی نژادیان - تورج عیوض محمدی

محمدحسین ترابیان - داور چهارم

حسین نجاتی - ناظر داوری

 

کارت زرد: صادق محرمی (14) پرسپولیس

کارت قرمز:-

 

گل:

گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس (علی علیپور دقیقه 70):روی حرکت سریع و پا به توپ طارمی این بازیکن با خسوس تک به تک شد که با یک پاس به علیپور این بازیکن را مقابل دروازه خالی قرار داد و گل اول سرخپوشان مقابل گسترش فولاد به ثمر رسید. 

 

پرسپولیس

گسترش فولاد 0 - 2 پرسپولیس (فرشاد احمدزاده 72):روی اشتباه مدافعان گسترش فولاد فرشاد احمدزاده داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و در این فرصت تک به تک با یک بغل پا گل دوم را به ثمر رساند.

 

گسترش فولاد 0 - 3 پرسپولیس(مهدی طارمی دقیقه 76): پاس مسلمان برای طارمی، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرارداد که ضربه دقیق این بازیکن از زاویه بسته گل سوم پرسپولیس را به ارمغان آورد.

 

ترکیب گسترش فولاد:

فرناندو دخسوس، دراگان ژارکوویچ، احمدرضا زنده‌روح، یوسف سیدی، رضا خالقی فر، آندرانیک تیموریان، حسین ابرقویی، امید جهانبخش، سیدمحسن حسینی، محمد خرم‌الحسینی و میلاد شیخ فخرالدینی

 

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، صادق محرمی(محسن مسلمان - 46)، وحید امیری ، فرشاد احمد‌زاده، گادوین منشا (مهدی طارمی 64)و علی علیپور

 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 02: کرنرهای پیاپی به روی دروازه گسترش فولاد نتیجه ای را برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه22:سانتر خوب وحید امیری از سمت  چپ، در موقعیت عالی به فرشاد احمدزاده رسید، که ضربه سر این بازیکن به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

پرسپولیس-گسترش

دقیقه 25:فرشاد احمدزاده بازهم روی دفع اشتباه مدافعان گسترش صاحب موقعیت شد که ضربه آکروباتیک این بازیکن از کنار دروازه دخسوس به بیرون رفت.

دقیقه 28:ارسال کرنر فرشاد احمدزاده با ضربه بی دقت منشا راهی خارج شد.

دقیقه 30:ارسال ماهینی به روی دروازه با ضربه سر دیدنی شجاع خلیل زاده به تیر دروازه گسترش خورد و برگشت داده شد.

دقیقه 35:حرکت امید جهانبخش درون محوطه جریمه پرسپولیس و شوت کم جون این بازیکن که در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 54:حرکت خوب بازیکنان پرسپولیس از سمت راست وسانتر احمدزاده برای علیپور، که ضربه سربی دقت علیپور از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60:سانتر دیدنی وحید امیری در موقعیت عالی به منشا رسید ، و ضربه سر منشا به شکل خطرناکی از بالای دروازه دخسوس راهی اوت شد.

دقیقه 80:رضا خالقی فر در موقعیت تک به تک پس از عبور از بیرانوند دروازه خالی را پیش رو داشت که ضربه کم جون خالقی فر توسط دفاع پرسپولیس برگشت داده شد.

لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز‌ پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر