کد خبر: 533251 A

فجر سپاسی تیم کوچکی نیست

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فجر سپاسی تیمی سختکوش و پرتلاش است اما بازیکنان ما نیز با انگیزه هستند و امیدواریم جام حذفی را با یک پیروزی خوب آغاز کنیم.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در آستانه دیدار با فجر سپاسی شیراز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاههای کشور اظهار داشت: فجر سپاسی تیمی سختکوش و پرتلاش است و ما به این دیدار همانند یک مسابقه لیگ برتری نگاه می کنیم. فجر سپاسی سابقه سالها حضور در لیگ برتر را دارد و تیم کوچکی نیست، ما نیز با توجه به همین سبقه، برابر این تیم به میدان می رویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به مشکلات تیمش از جمله مصدومیت بازیکنان گفت: علاوه بر مصدومیت هایی که با آن مواجه هستیم سوارز نیز به دلیل مشکلاتی که برای وی ایجاد شده قادر به همراهی تیم نیست. من نمی دانم چرا باید در آستانه این بازی حساس او را محروم کنند. همچنین وضعیت مصدومان پرشمار و میزان امادگی انهایی که تازه به تمرینات اضاف شده اند نیز دغدغه ماست.

وی با اشاره به انگیزه بازیکنان تیمش برای این دیدار بیان کرد: بازیکنان ما می دانند که باید با انگیزه در این مسابقه حاضر شوند و امیدواریم با یک برد خوب رقابت های جام حذفی را آغاز کنیم. 

قلعه نویی گفت: تمام تلاش ما نمایش یک بازی خوب و تماشاگرپسند است، امیدواریم مردم اصفهان نیز از این دیدار استقبال خوبی به عمل آورده و با یک برد خوب جام حذفی را آغاز کنیم.

جام حذفی ذوب آهن قلعه نویی فجر سپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر