کد خبر: 533288 A

داور حق تیم ما را خورد

سرمربی پدیده از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی می‌گوید.

به گزارش ایلنا، رضا مهاجری پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی خوبی بود. تا دقیقه 90 ما تیم صعود‌کننده بودیم، اما در دو لحظه غفلت نتیجه را بد واگذار کردیم و این روی فرصت‌طلبی تراکتورسازی بود.

وی ادامه داد: غیبت عبدالله حسینی و مصدومیت فریبرز گرامی باعث شد در خط دفاعی دچار مشکل شویم و روی توپ‌های بلند آسیب‌پذیر نشان بدهیم. از زمانی که فرزاد حاتمی به میدان آمد نیز بیشتر روی توپ‌های بلند آسیب‌پذیر نشان دادیم. ما نیاز به استفاده از دفاع بلند قامت داشتیم، اما دست‌مان روی نیمکت خالی بود و آسیب دیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص عملکرد داور این دیدار خاطر نشان کرد: در این دیدار در بحث داوری اذیت شدیم. کسانی که بازی را مشاهده کردند اعتقاد دارند گل دوم پدیده آفساید بوده است. اگر در دیدار هفته سوم مقابل نفت آبادان وقتی گل آفساید دریافت کردیم حق‌مان گرفته می‌شد امروز در خانه مجدداً مقابل تراکتورسازی حق‌مان خورده نمی‌شد. ما خواستار این نیستم به نفع تیم ما داوری کنند و فقط تقاضای داریم عدالت اجرا شود.

مهاجری با تأکید بر عدم تمرکز کمک داور دوم این دیدار گفت: نمی‌خواهم بگویم کمک داور دوم این دیدار بد بود یا خوب بود، اما اصلاً تمرکز لازم را نداشت و چند پرچم واقعاً بد زد. از زمانی که گل‌محمدی نیز اخراج شد ما لطمه زیادی دریافت کردیم. به تیم تراکتورسازی تبریک می‌گویم و همچنان فوتبال ادامه دارد و تلاش می‌کنیم در لیگ عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پایان خاطر نشان کرد: تیم ما امروز خوب بازی کرد و تا قبل از دریافت گل اول موقعیتی به تیم تراکتورسازی نداده بودیم، اما همان‌طور که گفتم از غیبت عبدالله حسینی و مصدومیت فریبرز گرامی آسیب دیدیم

 

تراکتورسازی تبریز جام حذفی پدیده مشهد رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر