کد خبر: 533301 A

کیفیت مهاجمان ما باید بیشتر شود

سرمربی سپاهان در خصوص شکست و حذف تیمش از جام حذفی می‌گوید.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان و حذف از رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: برای چنین مسابقه‌ای نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم. ما بر حریف مسلط بودیم و شانس‌های بسیاری را ایجاد کردیم. این را نباید پنهان کرد که قطع برق ورزشگاه به ضرر ما بود و جایی که مسابقه را در دست داشتیم قطع برق باعث شکستن حملات‌مان شد.

وی در ادامه افزود: کسب این نتیجه و حذف از جام حذفی باعث خراب شدن جو اطراف تیم می‌شود، اما امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا جوسازی تیم حریف که گفته بودند از این رقابت‌ها انصراف می‌دهد، تأثیری در ذهن بازیکنانش مبنی بر از پیش باخته بودن حریف داشته است یا نه، گفت: از یک هفته قبل و زمانی که این اخبار منتشر می‌شد، به بازیکنان هشدار می‌دادم. به غیر از این، صحبت‌های بنده نیز این مسئله را نشان می‌داد و بازیکنان ما از نظر انگیزه هیچ چیزی کم نداشتند. ما باید مهاجمان خود را آنالیز کرده و به آنها برای گل نزدن‌شان هشدار  بدهیم. باید کیفیت مهاجمان‌مان را بالا ببریم تا دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

 

جام حذفی سپاهان زلاتکو کرانچار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر