کد خبر: 535993 A

دروازه‌بان‌های استقلال سه بار به حریفان پنالتی داده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در هفته ششم با نتیجه دو بر صفر مغلوب پارس جم شد تا حاصل تلاش شاگردان منصوریان در پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر کسب تنها 4 امتیاز باشد.

در دقایق پایانی دیدار روز گذشته در حالی که استقلال به دنبال جبران تک گل حریف بود، سید حسین حسینی، گلر جوان این تیم یک خطای پنالتی مرتکب شد که اختلاف را در دقایق پایانی به دو گل رساند و شانس رسیدن به تساوی را از تیمش گرفت.

پیش از حسینی، مهدی رحمتی هم در فصل جاری دو بار مرتکب خطای پنالتی روی حریفان شده بود که در دیدار با سایپا منجر به شکست یک بر صفر استقلال شد ولی در دیدار جام حذفی مقابل گل‌گهر تاثیری در پیروزی 2 بر یک آبی‌پوشان نداشت.

علاوه بر 3 پنالتی که تا کنون گلرهای استقلال به حریف داده‌اند، تنها یک پنالتی دیگر به سود حریفان این تیم داده شده که به هفته نخست و دیدار مقابل نفت آبادان بر می‌گردد که آبی‌پوشان یک بر صفر بازی را واگذار کردند.

بدین ترتیب تا کنون 3 پنالتی از 4 پنالتی اعلام شده علیه استقلال را گلرهای این تیم تقدیم حریفان کرده‌اند که به نظر می‌رسد یکی از معضلات آبی‌پوشان در فصل جاری است و کادرفنی تیم باید فکری برای این موضوع بکند.

استقلال تهران سید مهدی رحمتی سید حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر