کد خبر: 536141 A

واکنش مدیرعامل سپاهان به نتایج این تیم؛

محسن طاهری مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی نسبت به نتایج نامطلوب زردپوشان واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، در این یادداشت آمده است:

باید به هواداران حق بدهیم که از عملکرد تیم مان ناراضی و دلخور باشند و از آنانی که با سعه­ ی صدر به  بهبود شرایط کمک می­ نمایند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم . ما نیز به نوبه خود

از تمام دوستداران سپاهان خواهش می­کنیم که با یک نگاه بلندمدت به قضایا بنگرند و امید به روزهای خوب را از دست ندهند . طبیعتاً یک مجموعه زمانی‌که سرمربی خود را انتخاب می­کند، باید پشتیبان و حامی او باشد و سعی در برآورده کردن خواسته ­ها و داشتن یک تیم خوب ، جوان و آینده ­دار را در دستور کار خود قرار دهد . قطعاً آقای کرانچـار با این دید گام به میدان گذاشته و تلاش او برای آماده کردن تیمی است که به زودی نتایج لازم را کسب نماید . فشار روانی که حواشی را به تیم می آوردند  بسیار زیاد است و هر بازیکن و مربی که در سپاهان کار می­کند باید این فشار را از بدو ورود تحمل و درک نماید و بدانند تیم­هایی که دارای هوادار می­باشند ،تحمل نتایج این چنینی را نخواهند داشت .

از طرفی بازیکنان تیم بدانند که باید حرفه­ ای زندگی کنند و برای هر بازی و رفتاری که در زمین و خارج آن می­ نمایند مسئول هستند و یک شهر و کشور آنان را کنترل و نظارت می­کند، لذا داشتن زندگی حرفه ­ای در زمین و خارج از آن برای همه آنها  الزامی است . ما همواره بازی خوب و عامه پسندی را از تیم مان باتوجه به تغییراتی که رخداده خواهانیم و درصورت عدم دیدن بازی مناسب قطعاً برخوردهای لازم را انجام خواهیم داد.مضاف بر اینکه آقای کرانچار به ۸۰% خواسته­­ های خود که گرفتن بازیکنان مورد نظرش می­باشد دست یافته است . لذا از ایشان نیز انتظار می­رود که هرچه سریعتر به تیم مطلوب خود دست یابد و تیمی را روانه میدان کند که بازیهای روان و خوبی را ارائه نماید .

ما  در فصل گذشته که آقای کرانچار به ایران و تیم سپاهان آمدند از ۶ بازی ۱۳ امتیاز کسب کردیم و در حال حاضر تیمی را که مد نظر خودشان بوده و در اختیار گرفته ­اند از ۶بازی ۶ امتیاز

 کسب نموده هرچند این تیم یک تیم نو و جدید می­باشد ولی توقعات از حضور آقای کرانچار و کادر فنی که در کنار ایشان انجام وظیفه می­کنند نیز بیش از این نتایج و بازی‌ها می­باشد .

با کلیه عوامل و کارشناسان سپاهان به این نتیجه رسیده ­ایم که تغییرات راهگشا نمی­باشد و در این راستا و فضا باید پایداری کنیم تا به ثبات برسیم . ما در طی دو سال گذشته پنج مربی را به کار گرفته ­ایم که هرکدامشان در جایگاه خود از برترین‌­ها بوده و به عنوان مدیریتی باید گفت که تغییر آخرین مرحله­ تصمیم گیری است نه اولین راه ­حل .

لذا باید تلاش خودمان را دوچندان نمائیم تا تیمی را که مدنظر سرمربی که همه خواستار ماندن و حضورش بودیم را حاصل نمائیم .

امید است که با بازی­های آبرومندانه و تمرینات مستمر و هدفمند شاهد نتایج در خور سپاهان باشیم.

 

باشگاه سپاهان زلاتکو کرانچار محسن طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر