کد خبر: 536263 A

دروازه بان و هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان غایبان بزرگ دربی خوزستان بین 2 تیم فولاد و صنعت نفت آبادان لقب گرفتند.

 ‌به گزارش ایلنا، حامد لک سنگربان ملی پوش تیم فولاد خوزستان که در بازی مقابل سپاهان اصفهان از داور بازی کارت زرد دریافت کرد دیدار بعدی تیمش برابر صنعت ‌نفت آبادان را از دست داد.

در اواخر زمان بازی بین 2 تیم فولاد و سپاهان در حالی که سرخپوشان اهوازی پیروز میدان بودند بین سنگربان فولادی ها و مهاجم تیم سپاهان اصفهان درگیری لفظی به وجود آمد که این امر موجب شد تا حامد لک از داور بازی کارت زرد دریافت کند.

همچنین یوسف وکیا هافبک چپ تیم فولاد خوزستان به دلیل مصدومیت بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان را از دست داد.

دو تیم فولاد خوزستان و صنعت‌نفت آبادان، روز جمعه 31 شهریور ماه، در ورزشگاه تختی شهر آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گفته پزشک تیم فولاد خوزستان سید سیروس پورموسوی تمامی بازیکنان خود به غیر از وکیا را برای بازی با صنعت نفت در اختیار دارد و بازیکنان فولاد به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی به سر می برند.

اکبر مرادی اظهار کرد: خوشبختانه پس از گذشت پنج هفته مصدومیت بازیکنان فولاد به پایان رسید و این موضوع باعث شد که در بازی مقابل سپاهان از بازیکنان بیشتری بهره مند شویم.

وی با بیان این که یوسف وکیا تنها بازیکن مصدوم فولاد به شمار می رود افزود: این بازیکن از ناحیه همسترینگ پا دچار آسیب دیدگی شده است و در حال حاضر مشغول کارهای فیزیوتراپی است. 

پزشک تیم فولاد خوزستان ادامه داد: با توجه به این که ناحیه همسترینگ پا بسیار حساس بوده و به مراتب میزان آسیب دیدگی آن در بین بازیکنان بالا است باید با احتیاط عمل کرد. به احتمال بسیار وکیا به بازی با استقلال خوزستان در هفته هشتم خواهد رسید.

وی در ادامه به وضعیت امیر زلیکانی بازیکن فصل قبل صنعت نفت اشاره کرد و گفت: قرار است فردا از این بازیکن تست پزشکی گرفته شود تا از وضعیت او مطلع شویم اما فکر نمی کنم این بازیکن مشکل خاصی برای بازی کردن داشته باشد.

مرادی در خصوص شرایط جسمانی رحیم زهیوی، ایوب والی و پیمان شیرزادی افزود: هر سه بازیکن در وضعیت خوبی به سر می برند منتها باید بیش از پیش از ناحیه آسیب دیده خود مراقبت کنند. 

 

صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر