کد خبر: 537350 A

ملی‌پوش پارا وزنه برداری کشورمان در مورد انتخابش به عنوان بهترین ورزشکار سال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، قوی‌ترین پارا‌وزنه‌بردار جهان که در مراحل پایانی تمرینات آماده سازی رقابت های قهرمانی جهان است، گفت: با دیدن تمرینات رشته بوچیا متوجه شدم رشته پارا وزنه برداری خیلی سخت نیست.

سیامند رحمان که عنوان بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ را کسب کرده است، به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: از اینکه به عنوان بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ انتخاب شدم خیلی خوشحالم و این امر افتخاری برای کشور و مردم است که توانستم باعث خوشحالی هموطنانم شوم. امیدوارم بتوانم افتخارات بیشتری برای کشور و مردمم کسب کنم. 

وی در خصوص رقابت های قهرمانی جهان اظهار کرد: برای رقابت های جهانی آماده هستم، هدف اصلی من کسب مدال طلا است و به رکوردشکنی  فکر نمی کنم. از طرفی آمادگی بازی های پارالمپیک ریو را دارم، اما تمرکزم را برای بازی های پارالمپیک توکیو گذاشته ام.

ملی پوش پرافتخار پارا وزنه برداری ایران درباره بازتاب افتخارآفرینی هایش گفت: این موفقیت قطعا برای کسانی که از هر لحاظ معلولیت دارند خیلی خوب است، چون کسی که معلولیت دارد و گوشه خانه نشسته و بیرون نمی آید می تواند در همه عرصه ها فعالیت داشته باشد. فعالیت ورزشکاران خیلی از رشته ها مثل بوچیا ستودنی است. وقتی تمرینات بوچیا را دیدم متوجه شدم وزنه برداری خیلی سخت نیست.

سیامند رحمان پارا وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر