کد خبر: 537633 A

کمیته اخلاق باید ورود کند؛

مدافع سابق استقلال ترجیح داده صحبت‌های کنایه‌آمیز هم‌تیمی سابق خود را با اتهامات واهی و غیرفنی پاسخ دهد و از جواب دادن در مورد اتهام کم‌کاری خودداری کند.

به گزارش ایلنا، محسن فروزان، دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی که در این فصل عملکردی موفق در پارس جنوبی داشته و توانسته در صدر جدول به همراه این تیم حضور یابد، در پایان هفته ششم و پیروزی مقابل تیم سابق خود در خصوص عملکردش اعلام کرد که همواره به دنبال برترین‌ اتفاق است و هیچ گاه مثل دیگران مقابل تیم سابق خود اشتباه مرگبار منتهی به ضرر تیمش را نخواهد کرد: من مثل بعضی از بازیکنان نیستم که مقابل تیم محبوب خود سرشان را بدزدند و خطای هند الکی بدهند!

farhangnews_127835-361783-1432477372

بعد از این اظهارات جنجالی ذهن همگی به سمت اتفاقات فصل گذشته دیدار صبای قم و استقلال رفت؛ جایی که حنیف عمران زاده با اشتباهات بچگانه خود ضمن 10 نفره کردن صبای قم، شانس کسب امتیاز صبا را گرفت و تیمش شکست نابرابری مقابل شاگردان منصوریان متحمل شد.

IMG07573871

مساله‌ای که واکنش حنیف عمران زاده که این روزها دور از فوتبال است را به همراه داشت و او اتهامات دیگری را متوجه این دروازه‌بان کرده است. نکته جالب توجه اینکه این مدافع با اعلام اینکه فروزان در اندازه‌ای نیست که بخواهد در مقام پاسخگویی به او بربیاید تمام مصاحبه خود را حول این مساله و پاسخگویی به گلر سابق استقلال اختصاص داده است.

farhangnews_127835-361783-1432477372

اتهام اول حنیف عمران زاده به محسن فروزان حضورش در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مسوولان این تیم بود؛ اتفاقی که البته نه به شکل جدی که بارها از سوی او نیز بارها نسبت به ابراز تمایل حضور در پرسپولیس اشاره شده بود و حتی بعد از درگیری با امیری عنوان کرد با جدایی از استقلال راهی تیم جدیدش حتی پرسپولیس خواهد شد! این در حالی بود که فروزان بعد از مذاکراتی که با علی دایی برای حضور در پرسپولیس داشت در ادامه با بی پاسخ گذاشتن آن با مبلغی کمتر راهی تراکتورسازی شد و از آنجا هم بعد از یک هفته تمرین با پرداخت شخصی مبلغ رضایتنامه‌اش به استقلال آمد و جزو ارزانترین گلرهای شماره یک این تیم در طول فصول اخیر لقب گرفت.

mohsen-forouzan-24366

موضوع بعدی به حضور این دروازه‌بان با کمک دلالان در تیم‌های خود بازمی‌گردد؛ فروزان در طول سال‌های اخیر و بعد از حضور در استقلال در سیاه جامگان، راه آهن، خونه به خونه و پارس جنوبی به بازی پرداخته است؛ تیم‌هایی که به نظر نمی‌رسد حضور در آنها با توجه به جایگاه جدولی‌‎شان نیاز به دلالی داشته باشد!

عمران زاده از فروزان که یک سال در استقلال بوده و عملکرد به زعم او بدی را به نمایش گذاشته برابر حضور 7 ساله‌ و بدون دلالی‌ و واسطه‌اش درخواست سکوت کرده و عملکرد خود را به رخ کشیده است. درگیری در دربی پایتخت که منتهی به محرومیتش شد و البته ترکاندن بادکنک در دربی به نظر می‌رسد عملکردی مطمئن‌تر از چیزی است که فروزان که در میانه مسیر حرفه‌ای آن را دنبال می‌کند باشد که او را مجبور به سکوت می‌کند.

image_600_400

مدافع شمالی سابق استقلال در ادامه صحبت‌هایش مقابل فروزان نیز گفته: در همان مسابقه‌ای که شما ادعایش را می‌کنی سرم را دزیدم دقیقه ۲ بازی ضربه سرم به تیر دروازه استقلال خورد. ظاهرا یادت رفته برای آنکه جلوی استقلالی‌ها خودشیرینی کنی بعد از اخراج من کمرت را گرفتی و از کادر فنی خواستی تعویضت کنند برای اینکه ترسیده بودی گل بخوری! عمران زاده دروازه بان سابق صبای قم را متهم کرده برای ترس از گل خوردن مقابل استقلال درخواست تعویض کرده که در صورتی هم که درست باشد نمی‌تواند عاملی برای سرزنش او باشد و شاید تنها برای دوری از اتهاماتی است که در صورت برتری استقلال شکل می‌گرفت.

IMAGE634638974141093389

موضوع مربوط به اتفاقات دیدار خونه به خونه و ملوان و درگیری این دروازه بان با مازیار زارع که البته در نهایت منتهی به جدایی‌اش از جمع شاگردان علیرضا مرزبان و حکم محرومیت مسکوتش شد نیز اتفاق دیگری است که عمران زاده تنها برای فرار از این حواشی آن را اعلام کرده تا همچنان از پاسخگویی در خصوص اتهامی که فروزان در بازی صبای قم و استقلال به او زده سکوت کند.

15-10-30-215356photo_2015-10-30_21-32-52

حنیف عمران زاده در پایان تاکید کرده در صورت تکرار مصاحبه فروزان علیه او اینبار صحبت‌هایی مطرح خواهد کرد که به ضرر او تمام شود و مطمئنا کمیته انضباطی و صیانت از اخلاق که همواره با شعار پاکسازی فوتبال به میان آمده باید هر چه زودتر در این ماجرا ورود کرده و در خصوص اتهامات مطرح شده بهترین واکنش را نشان دهد تا فوتبالدوستان بابت این اتفاق آگاهی کامل پیدا کنند.

 

 

استقلال امیر قلعه نویی حنیف عمران زاده علیرضا منصوریان علیرضا مرزبان ملوان بندرانزلی محسن فروزان مازیار زارع سیدمهدی رحمتی تیم خونه به خونه بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر