کد خبر: 537691 A

سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال، شب گذشته با حضور در محل اردوی آبی پوشان، دقایقی با بازیکنان و کادر فنی گفت و گو کرد.

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال، شب گذشته با حضور در محل اردوی آبی پوشان، دقایقی با بازیکنان و کادر فنی گفت و گو کرد.
در ابتدای این نشست، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال دقایقی در مورد آخرین وضعیت آبی پوشان در آستانه دیدار فردا گزارشی ارایه و در خصوص مسایل تیم مسایلی را بیان کرد.
پس از صحبت های منصوریان، مدیرعامل باشگاه استقلال نیز دقایقی با بازیکنان صحبت کرد.

افتخاری رو به بازیکنان گفت: همه ما می‌دانیم که شما و اعضای فنی نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم و شادی دل هواداران به کار گرفته اید. اما متاسفانه مشکلاتی در مسیر تیم به وجود آمده که اجازه نداده تلاشها به بار بنشیند. چندین بازیکن ما مصدوم شدند و از ترکیب بیرون رفتند و موقعیت های گل بسیاری هم داشتیم که با بدشانسی از دست رفت.
او افزود: لیاقت و استحقاق استقلال و هوادارانش بسیار بیشتر از اینهاست و همه شما این مساله را می‌دانید. ما هم از شما و کادر فنی حمایت می کنیم و اطمینان دارم با کسب نتایج مطلوب می توانید بار دیگر باعث شادی هواداران شده و آنچه لیاقت دارید را بدست بیاورید. برای همه شما در مسابقه فردا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانید با تدابیر کادر فنی و تلاشهایی که انجام می دهید، یک پیروزی ارزشمند بدست آورده و شادی هواداران را به ارمغان بیاورید.

علیرضا منصوریان سید رضا افتخاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر