کد خبر: 537697 A

سرمربی المپیاکوس پس از پیروزی در جام حذفی حرف هایی در مورد مهاجم ایرانی خود زد.

به گزارش ایلنا تیم فوتبال المپیاکوس شب گذشته در جام حذفی یونان میزبان تیم آسترس بود که موفق شد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد.

بسنیک، سرمربی المپیاکوس، پس از این پیروزی دلیل خط زدن کریم از لیست تیمش را این طور بیان کرد: ما در این فصل به او 3 بار میدان دادیم. ما در این بازی می خواستیم بازی رو به جلو و تهاجمی را به نمایش بگذاریم. البته «بن» برای این بازی رسید و او برای تیم بسیار مهم بود.البته «اوور» را نیز در اختیار داشتیم. بن خیلی خوب با تیم کار می کند. کریم 2 هفته قبل بیان می شد که می خواهد از تیم جدا شود ولی انتخاب کرد که بماند.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم او چه گزینه‌هایی داشته است اما او می خواهد در جام جهانی روسیه به همراه تیم ملی کشورش بازی کند. وقتی شما این کار می کنید خطر از دست دادن چنین تورنومنتی را به جان می‌خرید. وقتی شما سخت تلاش می کنید به همان اندازه فرصت پیدا می کنید. مارتینز هم مثل او است. ماتینز سخت تلاش کرد و از فرصتی که در این بازی برایش بوجود آمد نهایت استفاده را کرد و خوب عمل کرد. اما هر دو کریم و ماتینز خوب کار می کنند و نگرش خوبی دارند. نکته این است که باید سخت کار کنید و وقتی فرصت بازی پیدا کردید نشان دهید که از دیگران بهتر هستید. ما یک تیم با راه حل های بسیار هستیم و در هر بازی بهترین ها را انتخاب می کنیم.

کریم انصاری فرد المپیاکوس یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر