کد خبر: 537877 A

هواداران باز هم ما را تنها نگذارند

مدافع با تجربه تراکتورسازی از دیدار تیمش مقابل پدیده می‌گوید.

به گزارش ایلنا، محمد ایران‌پوریان درباره دیدار مقابل سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: بازی سختی داشتیم و سیاه‌جامگان خیلی بسته بازی می‌کرد و این کار ما را با مشکل روبه‌رو کرد.

وی افزود: در این دیدار ما چند بازیکن خوبمان را در اختیار نداشتیم و نتوانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم. حالا باید تلاش کنیم تا با کسب نتایج بهتر این 2 امتیاز ازدست‌رفته را جبران کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی با اشاره به دیدار این هفته لیگ برتر خاطرنشان کرد: پدیده بازیکنان خوبی دارد و با توجه به بازی جام حذفی 2 تیم شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کردند و تلاش می‌کنیم تا با برگزاری تمرینات منظم و تمرکز کافی تیم حریف را یک بار دیگر با شکست روبه‌رو کنیم.

ایران‌پوریان گفت: به‌طور حتم شناخت تیم‌ها از شیوه بازی یکدیگر در این دیدار تأثیرگذار است و باید هفته خوبی را در تمرینات پشت سر بگذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی تأکید کرد: هواداران تراکتورسازی از ابتدای لیگ امسال برای ما سنگ تمام گذاشتند و با صبوری که به خرج دادند ما را شرمنده خودشان کردند. در دیدار مقابل سیاه‌جامگان هم حضور پرشور هواداران به ما روحیه خوبی داد و امیدوارم در این دیدار هم به ورزشگاه بیایند تا از تیم خودشان حمایت کند. ما هم تلاش می‌کنیم با کسب 3 امتیاز جواب محبت آن‌ها را بدهیم.

 

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال محمد ایران پوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر