کد خبر: 537993 A

آبی‌های تهرانی در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان آخرین فرصتشان برای جبران نتایج هفته‌های گذشته را امتحان خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران از ساعت 20 امروز در ورزشگاه آزادی از ذوب آهن اصفهان پذیرایی خواهد کرد و شاگردان علیرضا منصوریان آخرین شانسشان را امتحان می‌کنند تا با کسب نتیجه موفق در بقای سرمربی‌شان تاثیر گذار باشند.

استقلال بی شک ضعیفترین نمایشش را تا به امروز به نمایش گذاشته و با گذشت 6 هفته آنها تنها یک بار آن هم توسط سرور جپارف موفق به گلزنی شده‌اند. مهاجمان استقلال با گذشت 560 دقیقه از لیگ هفدهم در گشودن دروازه حریف ناکام بوده‌اند و امروز برابر تیمی قرار می‌گیرند که در بازی هفته گذشته‌اش تنها 6 گل به استقلال خوزستان زده است.

حال جدال خط حمله و دروازه‌بان‌های دو تیم در حالی رقم می‌خورد که سید حسین حسینی به دنبال سومین کلین شیت استقلال است و مهاجمانش در پی اولین گلزنی هستند.

رشید مظاهری که مسئولیت حفاظت از دروازه ذوب آهن را دارد در بازی هفته گذشته موفق شد گلی دریافت نکرده تا به سومین کلین شیت فصل جدیدش دست پیدا کند. از طرفی هم خط حمله ذوب به فکر شکست دادن هم نام تهران استقلال خوزستان است تا در این موضوع دبل کرده باشد.

نتیجه این بازی نشان دهنده برتری تفکرات امیر قلعه نویی و علیرضا منصوریان خواهد بود و شاید منصوریان این بازی از شاگردانش خداحافظی کند یا قلعه نویی برابر همبازی سابقش شکست را پذیرا خواهد شد.

علیرضا منصوریان استقلال تهران سرور جپارف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر