کد خبر: 538008 A

امشب در بازی استقلال و ذوب آهن، یک نگاه به درون زمین است و نگاه دیگر به سمت صندلی های استادیوم 78 هزار نفری!

به گزارش ایلنا، هفته هفتم رقابت های لیگ برتر در حالی امشب با بازی تیمهای استقلال و ذوب آهن  استارت می خورد که آبی پوشان تهرانی در وضعیت خوبی قرار ندارند. آنها باید ذوب را شکست دهند تا دوباره به ساحل آرامش قدری نزدیک شوند.

اما یکی از علامت سوال ها و ابهام بازی امشب صندلی های ورزشگاه است. جایی که هیچ کس نمی داند با استقبال هواداران آبی مواجه خواهد شد یا مانند چند هفته اخیر پر از خالی است. صندلی هایی که تا همین چند وقت پیش یک صدا از سرمربی محبوب خود حمایت می کردند اما حالا مخالف اصلی اش به شمار می آیند.

بی تردید دیدار امشب حداقل 10 هزار نفر را به خود می بیند. برای همین تعداد هم ابهامات زیادی وجود دارد. کسی چه می داند؟ شاید هواداران رفتار حرفه ای داشته باشند و از تیمشان 90 دقیقه حمایت کنند و شاید هم احساسی برخورد کنند و از ابتدا به کادر فنی و نفرات داخل زمین و مدیریت باشگاه بتازند. کسی چه می داند شاید حضور لیدرهای باشگاه استقلال در تمرین دیروز ذوب آهن امشب روی سکوها نتایج خود را نشان دهد.

برای همه اینها باید چند ساعت صبر کرد. چند ساعتی که ماهیت همه چیز را مشخص می کند. امشب یک نگاه به درون زمین است و نگاه دیگر به سمت صندلی های استادیوم 78 هزار نفری!

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر