کد خبر: 538061 A

مربی گسترش فولاد تبریز گفت: خوشبختانه در گسترش فولاد فردی را داریم که یک تیم حرفه‌ای در اختیار اوست و شخص آقای زنوزی حامی فوتبال آذربایجان است.

به گزارش ایلنا، ستار همدانی که به جای لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از بازی با سیاه جامگان در هیات فوتبال خراسان رضوی حاضر شده بود، در ابتدای صحبت‌های خود گفت: بازی فردا بازی است که مهم است، سیاه جامگان تیمی است که می‌خواهد  مالکیت توپ را از آن خود کند و هافبک‌های خوبی دارد، فردا بازی است که بازی هافبک‌ها است و هر تیمی وسط زمین مالکیت توپ داشته باشد و ارتباط هافبک و مهاجمان را قطع کند برنده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش محروم یا مصدومی دارد؟، گفت: خوشبختانه این‌گونه نیست و ما در فکر این هستیم به شرایط تیم سر و سامان ببخشیم، ما امسال در دو بخش بدنسازی کردیم و بعد از اردویی که پشت سر گذاشتیم، رفته رفته خودمان را پیدا می‌کنیم و فکر می‌کنم از ۳-۴ بازی دیگر خودمان را پیدا کنیم.

همدانی با اشاره به سیاست‌گذاری باشگاه گسترش فولاد، گفت: خوشبختانه در گسترش فولاد فردی را داریم که یک تیم حرفه‌ای در اختیار اوست و شخص آقای زنوزی حامی فوتبال آذربایجان است، بی‌تردید، می‌دانید که در تیم ما تغییرات زیادی اجرا شده، تا تیم شرایطش را پیدا کند زمان می‌برد، شما می‌بینید در تیم‌های دیگر تغییرات آنچنانی شکل نگرفته مانند نفت آبادان و استقلال، اما آنها ادعا می‌کنند که زمان می‌خواهند، من فکر می‌کنم زنوزی حرفه‌ای فکر می‌کند و مدیریت و مالک هم حمایت لازم را از تیم دارند که به مسیر اصلی برسیم.

مربی گسترش فولاد درخصوص شرایط این روزهای استقلال، گفت: اجازه بدهید به این موضوع ورود نکنم، چراکه ما در یک باشگاه دیگر مسئولیت داریم و بهتر است با آرامش و سکوت به استقلال کمک کنیم.

گسترش فولاد تبریز‌ ستار همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر