کد خبر: 538145 A

تماشاگران استقلال به من لطف دارند

مهاجم سابق استقلال معتقد است روزبه چشمی در محوطه جریمه روی او مرتکب خطای پنالتی شد.

به گزارش ایلنا،  اسماعیل شریفات مهاجم حال حاضر ذوب آهن در خصوص تساوی تیمش در آزادی برابر استقلال گفت: به نظرم باید در این بازی می بردیم عملکرد خوبی از خودمان در بیشتر دقایق بازی به نمایش گذاشتیم.

وی درباره عملکرد خود در این دیدار مقابل آبی های پایتخت گفت: کاری را که باید انجام می دادم را درست انجام دادم و وظیفه ای که آقای قلعه نویی برعهده ام گذاشته بود درست انجام دادم و  فکر می کنم خوب کار کردم.

شریفات در مورد صحنه جنجالی که ذوبی ها اعتقاد به خطای پنالتی روزبه چشمی داشتند گفت: آن صحنه به نظرم پنالتی بود چون قبلش من توپ را دزدیده بودم. داور ابتدا خطای پشت 18 را نگرفت که در ادامه در محوطه جریمه هم روزبه روی من خطا کرد و آن خطا پنالتی بود.

وی در مورد توجه ویژه هواداران استقلال به او در این بازی اینطور واکنش نشان داد: به هر حال تماشاگران استقلال به من لطف دارند و همیشه هم تشویقم کردند. زمانی که در فولاد هم بودم این کار را انجام می دادند مدیونشان هستم و دستشان را می بوسم.

شریفات در پایان ترجیح داد پاسخی به دلیل مشکلات این روزهای تیم منصوریان ندهد: من کوچکتر از آن هستم که بخواهم درباره استقلال صحبت کنم و کارشناسان هستند و آنها باید نظر بدهند.

استقلال ذوب آهن قلعه نویی اسماعیل شریفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر