کد خبر: 538155 A

سرمربی استقلال درباره مهدی رحمتی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن درباره مهدی رحمتی اظهار داشت: در برنامه نود رحمتی نه تنها قداست من بلکه قداست مربیگری را شکاند و با اینکه دوست خانوادگی هستیم همان شب خیلی با او صحبت کردم. حتی از مجتبی جباری بپرسید به تمامی بازیکنان گفتم با هر ایده‌ای پشت هم بمانید و چه در استقلال بودم و چه در این تیم نبودم از استقلال حمایت کنید. گفتم که با یکدیگر زاویه پیدا نکنید که بازیکنان جوان به چند دسته نقسیم شوند‌. من حرفهایم را شفاف می‌گویم و تنها گله من از مهدی رحمتی در برنامه نود است که به قداست مربیگری لطمه زد و انتظار من از او این نبود.

وی در ادامه افزود: کمترین توقع من از رحمتی در برنامه نود این بود که رحمتی وقتی دید سرمربی‌اش و مدیر باشگاه به صورت زنده در برنامه هستند همان جا به فردوسی پور اعلام می‌کرد،  سرمربی من اینجاست‌ و خداحافظی می‌کرد. اما وقتی مقاومت کرد و سعی کرد از شرایطی که هست به نفع خودش مطلبی را عنوان کند انجا من قداستم لطمه نخورد چون من یک شخصیت حقیقیی دارم که دوست من با رحمتی است و در خلوت با هم شوخی هم می‌کنیم. اما یک شخصیت حقوقی دارم به عنوان نماینده مربیان در جایگاه برنامه نود دیدم و ان لطمه خورد.

منصوریان در پایان گفت: ولی شفاف تر از این نمی‌توانم سخن بگویم. و به همین مقدار اکتفا می کنم اما خیلی از مهدی گلایه دارم.

 

علیرضا منصوریان سید مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر