کد خبر: 538646 A

مربیان تیم ملی آقاخان را ببینند

سرمربی پیکان می گوید با برد مقابل نفت نشان دادیم شایسته شکست دادن پرسپولیس بودیم.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل نفت طلاییه اظهار داشت: فکر می‌کنم بهترین حرف ما بعد از بازی با شکوه و بزرگ مقابل پرسپولیس، این بود که ثابت کنیم شایسته آن بوده‌ایم. این را فقط در زمین می‌توانستیم ثابت کنیم. امروز هم با اینکه گل اول را خوردیم، اما خدا را شکر در نهایت برنده بازی شدیم. واقعاً از بچه‌هایم تشکر می‌کنم. آنها خیلی صادقانه و متعهدانه بازی کردند. بابت این پیروزی از آنها ممنونم و به تک‌تک‌شان تبریک می‌گویم.

سرمربی پیکان ادامه داد: نفت خیلی خوب بازی کرد. می‌توانم این‌طور بگویم که نفت در هفته‌های آینده خیلی بهتر خواهد شد. آنها با وجود اینکه ما 3 بر صفر پیش بودیم و بازی را برده بودیم، اما تا آخرین دقایق جنگیدند. حتی شما به تعویض‌های هم ما نگاه کنید، می‌بینید که نگران بازی بودیم. به بچه‌ها هم در بین دو نیمه گفتم که باید هوشیار باشند، چون آنها واقعاً تیم خوبی هستند.

جلالی در مورد درخشش  مرتضی آقاخان هم گفت: من فکر می‌کنم که لازم است مربیان تیم ملی او ببینند و این بازیکن را دعوت کنند که تشویق خوبی برایش باشد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر  اینکه رحمانی در نیمه اول برای پیکان بازی نکرد و این موضوع دلیل خاصی داشت یا خیر،‌گفت:این‌ها چیزی‌هایی است که داخل تیم رخ می‌دهد و من در مورد آن تصمیم می‌گیرم و من تشخیص می‌دهم که این‌طور باشد. مگر ما تصمیم غیرفوتبالی هم داریم؟! لازم نیست حساسیت نشان بدهیم. نوع مدیریت من روی بازیکنان، فکر می‌کنم بد نباشد.

پرسپولیس مجید جلالی پیکان نفت طلاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر