کد خبر: 538647 A

محرومیت پرسپولیس در آستانه بازگشت هافبک بدشانس

هافبک پرسپولیس در شرایطی قرار است به این تیم بازگردد که مشکلی مشابه تراکتورسازی فصل گذشته برایشان پیش آمده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس با حکمی از سوی فیفا در دو پنجره نقل و انتقالاتی زمستان و تابستان جاری محروم شده است و حق اضافه کردن بازیکنی به لیست نفرات خود را ندارد.

این اتفاق در حالی رخ داده است که سرخپوشان قصد داشتند احمد نوراللهی، هافبک سابق خودشان را که نیم فصل گذشته برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته بود را به جمع خود اضافه کنند.

نوراللهی زمانی که نامش به فهرست تراکتورسازی اضافه شده بود متوجه شد این باشگاه به دلیل محرومیت قادر به جذب بازیکن جدیدی نیست و به ناچار تا امروز بیرون نشسته است و حالا در آستانه بازگشت به پرسپولیس، این باشگاه هم با مشکل مشابهی مواجه شده است و این نگرانی ایجاد شده که نوراللهی بازهم مجبور به بیرون نشستن شود.

در همین راستا خبر می‌رسد نوراللهی اینبار برخلاف فصل گذشته مشکلی برای اضافه شدن به تیم جدید خود ندارد و چون نامش پیش از این به جمع سرخپوشان اضافه شده است رسما بازیکن پرسپولیس حساب می‌شود.

نوراللهی پیش از این بازیکن پرسپولیس بوده و قرارداد 5 ساله با این تیم داشته است و مجوز بازی کردن او برای این تیم تنها به کارت پایان خدمتش بستگی دارد که قرار است صادر شود.

نام نوراللهی در فهرست آسیایی پرسپولیس هم وجود دارد و این بازیکن مشکلی برای سرخپوش شدن ندارد.

photo_2017-09-22_21-12-23

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال پرسپولیس تهران احمد نوراللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر