کد خبر: 538898 A

باشگاه گیلانی با اعلام آرای کمیته انضباطی از یک محرومیت گریخت.

به گزارش ایلنا، سپیدرود رشت در جریان دیدار برابر ملوان بندرانزلی با تخلف هوادارانش موجب شد و منتظر رای کمیته انضباطی بود تا تکلیف حضور هواداران این تیم در دیدار برابر استقلال تهران مشخص شود.

رای کمیته انضباطی برای تخلف هواداران سپیدرود به شرح زیر است: 

"در دیدار تیم‌های سپید رود رشت و ملوان بندر انزلی در تاریخ 18 شهریور ماه، تیم ملوان بندر انزلی به خاطر داشتن 6 بازیکن اخطاری باید 36 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین به خاطر تخلفات و فحاشی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی به داور، تیم مقابل و پرتاب بطری و ترقه به زمین بازی، این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
 گفتنی است؛ تیم سپید رود رشت نیز به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم به داوران و تیم مقابل و پرتاب بطری آب، باید 150 ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق قبلی پرداخت کند. (این رأی قابل تجدید نظر است)

همچنین کمیته انضباطی اعلام کرد تکرار تخلفات از سوی تماشاگران تیم سپید رود رشت موجب برگزاری مسابقات بدون هواداران خواهد شد."

با توجه به رای کمیته انضباطی سرخپوشان گیلانی در دیدار حساس هفته آینده مقابل استقلال تهران از حضور هوادارانشان محروم نیستند و در ورزشگاه سردار جنگل میزبان قعرنشین این روزهای جدول رده بندی خواهند بود.

کمیته انضباطی استقلال تهران سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر