کد خبر: 538915 A

از شرایط مالی خسته شدم؛

هافبک پارس جنوبی جم درخصوص تساوی برابر سایپا تهران و شرایط مالی‌اش توضیحاتی را ارائه کرد.

وحید حمدی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص تساوی روز گذشته برابر سایپا تهران گفت: بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم و خداراشکر در دقایق پایانی با اینکه همه به شکست ما فکر می‌کردند با تلاش و کوشش بچه‌ها بازی را به تساوی رساندیم. نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم و دو سه موقعیت خوب داشتیم ولی عدم تمرکز باعث شد به گلزنی دست پیدا کنیم. بازی در نیمه دوم پایاپای بود و خداروشکر در دقایق پایانی شکست نخوردیم.

وی ادامه داد: خدا به ما عنایت کرده و با تلاش بازیکنان و کادرفنی در صدر قرار دارم. تیم ما از نظر تمرکز و دوندگی و تلاش مضاعفی که در زمین مسابقه پیاده می‌کند استحقاقش را دارد که تا پایان هفته هفتم در صدر جدول باشد. امیدواریم که بتوانیم در بازی‌های آتی این همدلی را حفظ کنیم و به صدرنشینی ادامه بدهیم. اگر از خود گذشتگی بازیکنان و گوش دادن به دستورهای تاکتیکی مربی مدنظر ما باشد قطعا می‌توانیم روند خوبمان را تکمیل کنیم و هفته‌های پیش رو هم صدرنشین را در اختیار داشته باشیم.

کاپیتان سابق نفت تهران درباره تغییر مالکیت باشگاه نفت و طلبش از این تیم عنوان کرد: ماجرای تغییر مالکیت و انتقال این باشگاه نقش به سزایی در این تیم داشته و ان شاء الله آن‌ها بتوانند با مدیریت خوب از حاشیه خارج شوند. حدودا یک میلیارد از این تیم بدهکار هستم و طلبم از باشگاه نفت همچنان پابرجا است اما مدیریت جدید قول‌های خوبی دادند و امیدواریم که هر چه زودتر عملی شود. از جواب دادن به اداره مالیات و طلبکاران بابت پولی که دریافت نکرده‌ام، خسته شدم. همین که نفت الان در لیگ قهرمانان است ثمرات زحمات بازیکنان پیشین است و امیداوریم حقوق ما هم پرداخت شود.

نفت تهران مهدی تارتار وحید حمدی نژاد پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر