کد خبر: 539061 A

سرمربی پرسپولیس درباره محرومیت طارمی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: من همیشه گفتم، زندگی از لیگ ایران تامین می‌شود اما لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند یک شادی مضاعف باشد و از آن لذت ببریم.

وی درباره مهدی طارمی گفت: مهدی دو سال پیاپی بهترین بازیکن و آقای گل مسابقات بود و حتی آقای گل لیگ قهرمانان نیز است. او بازیکن فیکس و اصلی ماست و بازیکنی است که یک تفاوت در تیم ما ایجاد می‌کند. متاسفانه حالا مرتکب اشتباهی شده و مشاوران خوبی نداشت. متاسفانه با افرادی که تجربه داشتند مشورت نکرد و افرادی که شاید قبلا این مشکلات برخورد داشتند و راه عبور از آن را می‌دانستند. حتی می‌توانم بگویم که شانس آورده که تنها چهار ماه محروم شده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای این بازیکن و اینکه بتواند آمادگی بدنی و روحی خود را در چهار ماه آینده حفظ کند در نظر دارد گفت: ما قبل از هرچیزی تمام تلاش خود را خواهیم کرد در وهله اول در طول این مدت شرایط و فرم خود را حفظ کند و حتی در برخی جزییات پیشرفت هم کند. طبیعی است که عدم حضور او برای ما فقدان بزرگی خواهد بود.

برانکو در مورد خبر خوبی که در 24 ساعت ناامیدکننده این تیم به اردوی تیمش رسیده و احمد نوراللهی قادر خواهد بود این تیم را برابر الهلال همراهی کند نیز واکنش نشان داد و گفت: بله، خبر خوش و امیدوارکننده این است که در نهایت و بالاخره احمد نوراللهی مجوز بازی گرفت و فردا به تیم ملحق خواهد شد و در رقابت برای حضور در ترکیب 11 نفره خواهد بود. خیلی خوشحالم از این بابت چرا که احمد نشان داده قابلیت زیادی دارد و قطعا می‌تواند به ما هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ برتر کمک کند. طبیعی است که او صد در صد آماده نیست و یکسال است که بازی نکرده اما باشناختی که از او داریم او قادر است شرایط خود را به دست بیاورد.

 

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ مهدی طارمی الهلال عربستان احمد نوراللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر