کد خبر: 540748 A

مهاجم الهلال در برابر پرسپولیس حرکات زشتی را انجام داد.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال رفت و با نتیجه 4-0 شکست خورد.

عمر خریبین ستاره الهلال بعداز گلهایی که می زد سعی در تحریک کردن هواداران پرسپولیس داشت و به سمت آنها خوشحالی می کرد و همه این تصاویر از او شکار شد و بیننده های تلویزیونی هم دیدند ولی یکی از حرکات زشت او از نگاه ها دور ماند.

یکی از لیدرهای تیم الهلال در صفحه توئیتر خود ویدیویی را منتشر کرد که حرکت زشت خریبین را به نمایش گذاشته بود. این مهاجم سوریه ای در یک صحنه که توپ خارج از جریان مسابقه بیرون از محوطه بود و بیرانوند قصد داشت آن را بردارد تا بازی را شروع کند؛ سعی کرد با خلل وارد کردن در این کار دروازه بان پرسپولیس را تحقیر کند.

او یک بار به سمت توپ قدم برداشت و بیرانوند به گمان اینکه او می خواهد توپ را برایش بفرست از حرکت بازایستاد اما خریبین مسیر خود را تغییر داد. بیرانوند دوباره به سمت توپ حرکت کرد اما خریبین دومرتبه به سمت توپ برگشت و طوری نشان داد که می خواهد توپ را برای بیرانوند بیندازد اما این بار به مرتب کردن ساق های خود پرداخت و سپس راه خود را کشید و رفت.

این حرکت زشت و زننده از مهاجم الهلال با افتخار از سوی هواداران این تیم دست به دست می شود.

 

 

حجم ویدئو: 551.30K | زمان ویدئو: 00:00:14
پرسپولیس الهلال عربستان عمر خریبین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر