کد خبر: 541569 A

ناکامی مهاجم تیم ملی ایران در روبین کازان مورد انقاد رسانه روسی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، روبین کازان در ادامه ‌عملکرد ضعیف خود در لیگ روسیه روز گذشته برابر آمکار که سعید عزت اللهی را در اختیار دارد با یک گل شکست خورد.

سایت ‌اسپورت بیزینس، نوشت: در حالی  که فکر می‌کردیم روبین کازان امسال از مدعیان قهرمانی باشد ولی عملکرد ضعیف تیم بردیف ادامه‌ دارد. چهار بازی پی در پی روبین کازان با نتیجه‌ یک بر صفر شکست می‌خورد و این تیم از زدن گل عاجز است. مهم‌ترین دلیل افت روبین کازان آن بازیکنانی بودند که بردیف برای موفقیت روی آنها شرط بسته بود. یکی از این بازیکنان سردار آزمون است که نتوانست جای خالی یوناتاس را پر کند.

آزمون بیش از ۶۰۰ ‌دقیقه است که نتوانسته در لیگ روسیه گلزنی کند و در حال‌ حاضر در لیگ روسیه ضعیف‌ترین آمار گلزنی بین مهاجمان را در اختیار دارد.

او همچنین  با ۱۷ از دست دادن توپ و ۷۰ درصد دقت پاس  یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان میدان بوده است. اگر آزمون می‌توانست امسال برای روبین کازان گلزنی کند شرایط فرق می‌کرد.

چندی دیگر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و روسیه در ورزشگاه کازان به مصاف هم خواهند رفت و این خنده دار خواهد بود اگر آزمون در این ورزشگاه برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران گلزنی کند و دروازه‌ روسیه را باز کند.

سردار آزمون روبین کازان روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر