کد خبر: 541671 A

درگذشته با شفر در ارتباط بودیم

روشن در خصوص شایعه حضور شفر روی نیمکت استقلال بیان داشت: ایشان 17 سال پیش در الاهلی کار می‌کرد حتی تا آستانه اخراج هم پیش رفت اما با جوانگرایی که انجام داد توانست نتایج خوبی بگیرد

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص آخرین وضعیت گزینه نهایی سرمربیگری استقلال اظهار داشت: من در زمانی که از کمیته فنی جدا شدم خبر جدیدی در این زمینه ندارم. به اعضای هیئت مدیره هم اعلام کردم تا زمانی که افتخاری باشد من نه در جلسات شرکت می‌کنم و نه همکاری می‌کنم. حتی آقای زمانی تماس گرفت و اعلام کرد که این کمیته را ما تشکیل دادیم اما من معذرت خواهی کردم.

وی ادامه داد: به تازگی هم شنیدم افتخاری خودش شخصا به دبی رفته و در حال مذاکره با مربیان خارجی است پس نتیجه می‌گیریم کمیته فنی هیچ کاره است و به قول علی پروین "کشک" است.

روشن در خصوص شایعه حضور شفر روی نیمکت استقلال بیان داشت: ایشان 17 سال پیش در الاهلی کار می‌کرد حتی تا آستانه اخراج هم پیش رفت اما با جوانگرایی که انجام داد توانست نتایج خوبی بگیرد. ایشان اگر گزینه مربیگری استقلال است باید به تهران بیاید و درجلسه کمیته فنی برنامه‌های خود را ارائه کند نه اینکه با مدیرعامل فقط مذاکره کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود که مذاکراتی با شفر داشته است، گفت: من هیچ نقشی ندارم ما فقط در گذشته یکدیگر داشتیم و اکنون ارتباط چندانی باهم نداریم.

استقلال حسن روشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر