کد خبر: 541678 A

مدافع باسابقه نفت تهران ابراز امیدواری کرد که آنها از شرایط بحرانی خارج شده و به تمرکز کافی برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر دست پیدا کند.

به گزارش ایلنا، تمرین نوبت صبح بازیکنان نفت تهران برگزار نشد تا این اقدام موجب ناراحتی بازیکنانی که به همراه علی کریمی در مجموعه ورزشی نفت حاضر شده بودند، شود.

محمد نصرتی در این باره گفت: واقعاً حیف است که چنین اتفاقاتی برای تیم نفت رخ می‌دهد. در ابتدای فصل به دلیل شرایطی که وجود داشت، تمکز لازم را نداشتیم، اما رفته رفته بهتر شدیم و حالا هم که اوضاع اینگونه شده است. امیدوارم هرچه هست، به نفع نفت باشد.

وی افزود: هنوز هم برای حل مشکلات و مسائل دیر نشده است. تیم نفت در اواسط دی ماه باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و امیدوارم مشکلات تا آن زمان برطرف شود.

مدافع نفت طلاییه عنوان کرد: مدیرکل ورزش و جوانان تهران به مسئولان فرصت داده است که مشکلات را برطرف کنند. شما هم باید کمک کنید که مشکلات خیلی بازتاب نداشته باشد. از بنگر خبر ندارم، شاید مشکلی داشته است که نتوانسته امروز در کنار ما باشد. شاید هم او پس از اینکه با درهای بسته محل تمرین مواجه شده، به سرعت این محل را ترک کرده است.

علی کریمی محمد نصرتی نفت طلاییه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر