کد خبر: 541681 A

یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول اظهار داشت ناکامی‌های اخیر لیورپول ریشه در یک مشکل جدی در تیم دار.د

به گزارش ایلنا و به نقل ازthe sun، در شب گذشته لیورپول با تساوی یک بر یک در مقابل نیوکاسل  متوقف شد و به رده هفتم جدول راه پیدا کرد، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از این تساوی اظهار ناامیدی کرد و مدعی شد باشگاه لیورپول دچار بحران جدی شده است.

کلوپ برای بازی بعدی خود در مقابل منچستر یونایتد نیاز به یک پیشرفت بزرگ در تیم خود دانست تا بتوانند با وجود میزبانی این تیم را به طور حتم شکست دهند و در این باره توضیح داد: همه ما به خوبی می دانیم که دچار یک مشکل جدی شده ایم و به طور حتم باید برای بازی بعدی پیشرفت کنیم در غیر این صورت امتیاز بازی مقابل منچستر یونایتد را از دست خواهیم داد.

nintchdbpict000356242001

سرمربی آلمانی لیورپول در خصوص تساوی مقابل نیوکاسل گفت: من تیم بهتر زمین بودیم و موقعیت های بهتری را به وجود آورده بودیم، هیچ یک از موقعیت های حساس را نتوانستیم به گل دست پیدا کنیم حتی با وجود دروازه خالی نیز نتوانستیم به گل برسیم! پس به طور حتم این یک مشکل است! آنها یک شانس داشتند و موفق شدند یک گل به ثمر رساندند. این شرایط خیلی عادلانه نیست زیرا برای ما یک پنالتی گرفته نشد. من نمی دانم آیا برای گرفتن پنالتی باید لباس بازیکن ما از تنش درآورده شود؟ اگر ما به خودمان کمک نکنیم کسی هم نمی تواند به ما کمک کند! ما در شرایط سختی به سر می بریم که هر تیمی ممکن است دچار این بحران شود.

یورگن کلوپ لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر