کد خبر: 541728 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

مدیرعامل گسترش فولاد از شرایط باشگاه پس از انتخاب فیروز کریمی می‌گوید.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شایعه قهر ستار همدانی و عباس آقایی از گسترش فولاد اظهار داشت: هیچ قهری در کار نیست و شما می‌توانید موارد این چنینی را از روابط عمومی بپرسید چرا که طبق مصوبه هیات مدیره روابط عمومی در موارد این چنینی پاسخگو خواهد بود.

وی افزود: اگر دو نفر در تیم باشند که از آنها رضایت کامل داشته باشیم همین همدانی و آقایی هستند که خیلی دلسوز، پرتلاش و زحمتکش ظاهر شدند و کمک زیادی به تیم کردند و اصلاً بحث قهر کردن مطرح نیست. ما بعد از رفتن لوکا و تا آمدن کریمی موقتاً کار را به این دو نفر سپردیم و حالا سرمربی جدید انتخاب شده است.

مدیرعامل گسترش فولاد در ادامه گفت: یک قانون نانوشته در فوتبال وجود دارد که وقتی سرمربی جدید به تیم می‌آید، افراد مورد نظر خودش و کادرفنی مورد نظر خودش را به تیم می‌آورد و این شرایط حرفه‌ای است. بهتر است همدانی و آقایی هم این شرایط را درک کنند که نمی‌توانیم کسی را به کریمی تحمیل کنیم و او کادر خودش را انتخاب خواهد کرد.

نصیرزاده با اشاره به قهر حسن آذرنیا و اینکه سرپرست جدید برای تیم انتخاب می‌شود یا نه، گفت: ایشان هم قهر نکرده است و فعلاً کنار تیم حضور دارد و این موضوع شایعه‌ای بیش نیست.

فیروز کریمی گسترش فولاد تبریز‌ هوشنگ نصیرزاده ستار همدانی عباس آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر