کد خبر: 543604 A

باید با لژیونرهای تیم ملی رقابت کنم

وینگر سایپا از شرایط تیمش و همچنین دعوتش به تیم ملی صحبت کرد.

علی قلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط سایپا اظهار داشت: خدا را شکر اوضاع خوبی داریم و تمرینات خوبی در مدت تعطیلات انجام دادیم و بازی دوستانه مقابل پارس جم هم باعث شد در شرایط بازی قرار بگیریم و یک محک خوبی برای تیم بود که امیدوارم پیش زمینه شروع مجدد پیروزی‌ها در لیگ برتر شود.

وی در مورد نتایج چند هفته اخیر سایپا هم گفت: از یک طرف بدشانسی و از طرف دیگر اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر خیلی به ضرر ما شد و امتیازاتی در 4 دیدار اخیر از ما گرفت که اگر این شرایط پیش نمی‌آمد وضعیت به مراتب بهتری در جدول داشتیم.

قلی‌زاده در ادامه عنوان کرد: آقای دایی بابت نتایج تیم خیلی ناراحت است و اشتباهات فردی بازیکنان را به آنها گوشزد کرد و امیدوارم از دیدار با سپیدرود که بازی سختی هم هست روند پیروزی‌های ما شروع شود.

وینگر سایپا در مورد اولین دعوتش به اردوی تیم ملی هم عنوان کرد: این مرحله‌ای است که هر فوتبالیستی آرزو دارد به آن برسد ولی تعداد کمی موفق می‌شوند. حضور در کنار بهترین‌های ایران و تمرین زیر نظر یک مربی مثل کی‌روش افتخار بزرگی برای من بود که خوشحالم مورد توجه قرار گرفتم.

قلی‌زاده در مورد خط خوردنش از فهرست هم گفت: من در دو دیدار تدارکاتی تیم ملی عملکرد خوبی داشتم ولی پست من یک جوری است که تمام بازیکنان در آن لژیونر هستند و کار سختی برای جلب رضایت کی‌روش دارم ولی تمام تلاشم را می‌کنم که بازهم به تیم ملی دعوت شوم و این‌بار با تلاش بیشتر سعی می‌کنم حضورم همیشگی باشد و دیگر خط نخورم.

تیم ملی فوتبال رقابت های لیگ برتر تیم سایپا علی قلی‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر