کد خبر: 544478 A

ماریو کمپس اسطوره فوتبال آرژانتین از خوشحالی طرفداران مارادونا برای احتمال نرفتم مسی به جام جهانی صحبت کرده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از وب سایت گل، ماریو کمپس مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین معتقد است هواداران مارادونا نمی خواهند که مسی و یارانش به جام جهانی برسند و نرسیدن مسی به جام جهانی یک فاجعه بزرگی را در پی خواهد داشت. این درحالی است که تیم ملی آرژانتین در رده شش ام مرحله گروهی خود قرار دارد و با برد بازی بعدی به طور مستقیم تنها می تواند به جام جهانی صعود کند و در غیر این صورت وارد مرحله پلی آف خواهد شد.

مسی-2

وی در این خصوص گفت: جام جهانی بدون آرژانتین و بدون مسی قطعا فاجعه خواهد بود، تنها افرادی که از این موضوع خوشحال می‌شوند، هواداران مارادونا هستند زیرا آنها هنوز نمی توانند قبول کنند مسی بهترین است و می گویند مارادونا بهترین خواهد بود. واقعا نمی توانم درک کنم وقتی می گویند مشکل تیم تنها یک مکل روانی است، اگر به من بگویید که این ها بازیکنان بی تجربه ای و بی سابقه  هستند که برای بار اول به تیم ملی کشورشان دعوت شده اند و اولین بار مقابل این حجم از تماشاگر بازی می‌کنند،  می توانم قبول کنم که مشکل تیم ملی ما مشکلی روانی باشد.ولی در این شرایط، هیچ مشکل روحی وجود ندارد. سامپائولی 90 دقیقه فرصت دارد نشان دهد که او نجات دهنده تیم است زیرا این را همه می‌گویند که او ناجی آرژانتین خواهد بود.

وی همچنین در خصوص دیالا اضافه کرد: او واقعا فوق العاده است، بازی کردن در کنار مسی واقعا سخت خواهد بود و کسی که نتواند این قضیه را درک کند قطعا دیوانه است!

لیونل مسی تیم ملی آرژانتین ماریو کمپس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر