کد خبر: 544629 A

لژیونر فوتبال ایران به دلیل محرومیت اولین دیدار شاگردان کی روش در مرحله گروهی جام جهانی را از دست داد و به همین دلیل ابراز تاسف کرد.

به گزارش ایلنا، سعید عزت اللهی که در لیگ روسیه بازی می کند، درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران و روسیه گفت: روسیه برای این دیدار تدارکاتی بسیار خوب آماده شده است. از آنجاییکه تیم ملی ایران به جام جهانی صعود کرده، آنها می خواهند تیم ملی ایران را بشناسند و از روش بازی ما مطلع شوند تا بتوانند سطح تیم خود را ارتقا دهند. به همین دلیل آنها برای این مسابقه که بسیار اهمیت دارد، کاملا آماده شده اند.

وی در پاسخ به این سوال که روسیه تیم خوبی دارد و با سازماندهی و بازیکنان خوب در دیدار دوستانه برابر کره جنوبی با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شده است، گفت: در دیدارهای دوستانه تیم ها با پی بردن به نقاط ضعف و قوت خود تلاش می کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. آنها نشان دادند که از نظر تاکتیکی در حمله خوب هستند مانند کرنرهایی که از این تیم مشاهده کردیم. همچنین توازن خوبی در دفاع دارند و ما باید بهترین سعی را داشته باشیم بهترین عملکرد را از خود بر جای بگذاریم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: روسیه برای برد به میدان می آید اما ما نیز قبلا نشان داده ایم که در چه شرایطی هستیم و تفکرمان موفقیت و کسب آمادگی برای بازی‌های اصلی است. بر همین اساس با همین تفکر فردا برابر روسیه به میدان می رویم. این مسابقات به ما این فرصت را می دهد که تیم آماده ای را به جام جهانی اعزام کنیم.

عزت اللهی درباره اینکه در اولین دیدار جام جهانی محروم است، گفت: از این موضوع متاسفم و اولین بازی را در جام جهانی از دست داده ام. از صمیم قلب امیدوارم که تیم ملی در اولین بازی در جام جهانی پیروز باشد و پس از آن به تیم ملی کمک کنم.

سعید عزت اللهی فوتبال ایران و روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر