کد خبر: 545938 A

مهاجم برزیلی ذوب‌آهن در انتظار اولین گل خود در لیگ برتر است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب‌آهن در هفته نهم لیگ برتر امروز در مشهد میهمان پدیده است و قلعه‌نویی امید زیادی دارد تا با پیروزی شاگردانش در این مسابقه به وضعیت خود در جدول سروسامان دهد.

ذوب‌آهن در چند دیدار از 8 دیدار گذشته خود با وجود بازی‌های خوبی که به نمایش گذاشته با مشکل گلزنی روبرو بوده و مشکل نداشتن یک مهاجم نوک تمام کننده در این تیم در صحبت‌های کادرفنی تیم هم مشاهده شده است.

ذوبی‌ها پس از بررسی‌های زیاد در نهایت کی‌روش استنلی سوارز برزیلی را به خدمت گرفته و این بازیکن پس از بستن قرارداد با ذوب‌آهن مدتی به خاطر مدارک بازی خود به مشکل خورده بود و نتوانست برای تیمش به میدان برود تا دیدار با سایپا اولین حضور او در ترکیب تیمش باشد.

با این حال کی‌روش برزیلی نتوانست در این دیدار برای تیمش گلزنی کند و در نهایت بازی با تساوی یک - یک دو تیم به پایان برسد.

باید دید این مهاجم برزیلی که بارها توسط کادرفنی ذوب‌آهن از او تمجید شده است و در دیدارهای تدارکاتی تیمش هم عملکرد خوبی داشته است در نهایت اولین گل رسمی خود را در لیگ برتر چه زمانی به ثمر می‌رساند و بازی با پدیده فرصت خوبی برای او خواهد بود.

لیگ برتر فوتبال ذوب‌آهن اصفهان کی‌روش سوارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر