کد خبر: 546020 A

حاشیه دیدار استقلال - فولاد

استقلال تهران و فولاد خوزستان در هفته نهم برابر هم به میدان رفته اند.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران و فولاد خوزستان از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی در چارچوب دیدارهای هفته نهم لیگ برتر برابر هم قرار گرفتند و این بازی حواشی جالبی را به دنبال داشت:

* در آغاز نیمه دوم و زمانی که سیدمهدی رحمتی که در این بازی فرصت حضور در ترکیب اصلی را از دست داده توسط برخی هواداران استقلال با شعارهایی علیه خودش مواجه شد.

* پس از پایان نیمه اول این دیدار حامد لک، دروازه بان فولاد خوزستان، به دلیل وقت کشی که در دقایقی پایانی نیمه اول داشت از سوی هواداران استقلال مورد فحاشی قرار گرفت. نصراللهی عبداللهی، عضو کادرفنی استقلال، هم به سمت داور رفت و به عملکرد او انتقاد کرد.

* وینفرد شفر برای بازدید از وضعیت چمن ورزشگاه در کنار زمین حاضر شد. حضور او پیش از آغاز بازی در زمین مورد تشویق ویژه هواداران قرار گرفت و ضربه او به توپ هنرمایی جالب بود.

* حضور فرزاد عبداللهی، آنالیزور پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هم به نوع خودش عجیب بود. استقلال تهران هفته آینده برابر پرسپولیس دربی جذاب پایتخت را برگزار می‌کند.

* حدود 300هوادار فولاد در ورزشگاه حضور دارند.

* محسن کریمی، مهاجم مصدوم استقلال، در جایگاه ویژه قرار دارد. هواداران استقلال سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری را تشویق کردند.

* پیش از آغاز بازی سرمربیان دو تیم و کادرفنی خوش و بش گرمی با هم داشتند.

* محمد نوری، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال، اشکان نامداری، میک مک درموت، مسعود مرادی و اوسیانو کروز هم از روی سکوها تماشاگر این دیدار هستند.

3

2

1

فولاد خوزستان استقلال تهران هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر