کد خبر: 546061 A

به لک گفتم بازی را مدیریت کند

سرمربی فولاد می گوید تساوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، برای تیمش به اندازه سه امتیاز ارزش داشت.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی پس از تساوی ارزشمند تیمش مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت:خوشحالم که امروز یک امتیاز را با تلاش بازیکنانم به دست آوردیم و باید این را تقدیم به پیشکسوتان فوتبال خوزستان کنیم، آنهایی که سال‌ها بدون امکانات برای فوتبال استان زحمت کشیدند.این تک امتیاز از سه امتیاز چیزی کم نداشت و ما از این یک امتیاز خیلی خوشحالیم. ضمن اینکه به نظر من این استقلال هم در هفته‌های آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.

وی درباره بازی دفاعی تیمش هم گفت: خود به خود بازیکنان ما برای جمع کردن توپ‌ها به عقب آمدند. هرچقدر بازی به دقایق پایانی نزدیک می‌شد، حفظ توپ ما در زمین حریف بهتر می‌شد.

پورموسوی در خصوص وقت‌کشی حامد لک، خاطرنشان کرد: قبل از اینکه لک اخطار بگیرد، به او گفتم که بازی را مدیریت کند، اما حواسش باشد که باعث رنجش هواداران تیم حریف و توهین به آنها نشود. با این حال من از هواداران استقلال معذرت می‌خواهم و با حامد لک هم صحبت خواهم کرد که دیگر این کارها تکرار نشود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و آیا از فوتبال دفاعی لذتی برده است یا نه، تصریح کرد: ما نیمه اول جذابی را شاهد نبودیم، اما بازی در نیمه دوم بهتر شد. به خاطر تعطیلی مسابقات دو تیم از فرم اصلی خود دور شده بودند و سخت است با 17 روز تعطیلی تیم را در فرم مسابقه نگه داریم. به نظرم از هفته آینده شرایط بهتر خواهد شد. به نظرم ما مجبوریم بعد از تعطیلات به این شکل بازی کنیم، اما قبول دارم بازی نیمه اول ما خوب نبود. به نظرم تعطیلات لیگ تیم‌ها را از فرم ایده‌آل خود خارج کرده بود و فولاد هم با تیمی که مدنظر خودم است، فاصله دارد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در خصوص تعویض‌هایش گفت: تعویض سوم ما از تیم امیدها بود که بازیکنی متولد 78 است و امیر زلیکانی بعد از مدت‌ها مصدومیت به زمین آمد. جانفزا هم بعد از اینکه مصدومتش را پشت سر گذاشت، امروز بازی کرد و نمایش خوبی داشت.

استقلال فولاد خوزستان سیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر