کد خبر: 546064 A

به ما گفته‌اند در مورد داوری صحبت نکنید

سرمربی سایپا می گوید تیمش باید سپیدرود را با اختلاف 5 گل می برد.

به گزارش ایلنا، سایپا در حالی که لحظاتی با کسب سه امتیاز این مسابقه فاصله داشت با ضربه محمد نزهتی در دقیقه 90 دو امتیاز حساس را از دست داد.علی دایی در پایان این دیدار در نشست خبری گفت:فکر کنم امرور تیم ما یکی از بهترین نمایش‌ها را داشت. این قانون نانوشته فوتبال است که اگر تیمی گل نزند گل می‌خورد.در این بازی خیلی راحت باید با اختلاف 5 گل پیروز می‌شدیم اما باز هم متاسفانه مثل بازی قبل در دقیقه 93 روی تک موقعیت حریف گل خوردیم.

وی ادامه داد:در این بازی به جز 10،15 دقیقه ابتدایی بازی که سپیدرود از ما بهتر بود، ما بهتر بودیم و موفق شدیم موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کنیم.نمی‌دانم اسمش را چه بگذارم، بد شانسی یا چیز دیگری که ما در این بازی‌ها اینطور گل می‌خوریم آن هم در دقایق پایانی بازی.

دایی با بیان اینکه گل خوردن در دقایق پایانی تقصیر بازیکنانش نیست، خاطرنشان کرد: این اتفاقات عجیب و غریب فوتبال است که نصیب ما شده است. گلی که در این بازی دریافت کردیم توپی نبود که بازیکن ما بخواهد هند کند و همان توپ رفت و وارد دروازه ما شد. بازیکنان کار خاصی در این بازی نکردند که بخواهند چند بازیکن را دریبل کنند یا اشتباهی از آنها سر بزند. شما نگاه کنید ما آخر بازی هم صاحب توپ و میدان بودیم. این اتفاقات فوتبال همینطور برای ما نمی‌ماند و در ادامه روزهایی را خواهیم دید که سایپا در بازی‌های پیشرو موفق می‌شود.

وی در خصوص قضاوت فغانی در این دیدار گفت: به ما گفته‌اند که در مورد داوری صحبت نکنید و به خاطر همین موضوع من در مورد قضاوت داور صحبت نمی‌کنم.

سایپا علی دایی سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر