کد خبر: 547692 A

سرمربی برق جدید شیراز معتقد است روند خوب این تیم ادامه دار خواهد بود و شاگردانش در حال حاضر بهترین تلاش را

داوود مهابادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره دیدار روز گذشته برابر بادران تهران اظهار داشت: دیروز بازی سخت و تاکتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم. نسبت به هم شناحت داشتیم و بازی جذابی را با موقعیت‌های فراوان دیدیم.

وی ادامه داد: به نظرم بازیکنان ما باهوش‌تر بازی کردند و موفق شدیم از گل هایی که به ثمر رساندیم، محافظت کنیم. از لحاظ تغییر تاکتیکی و ترکیب روز به روز بهتر می‌شویم و با اینکه سیستم جدید در این دیدار به کار گرفتیم روند خوبی را از بازیکنان تیم شاهد بودم.

مهابادی درباره وضعیت زمین چمن ورزشگاه حافظیه شیراز عنوان کرد: در حال حاضر خیرالموجودین ما اینگونه است. به هر حال وضعیت این ورزشگاه نسبت به گذشته بهتر شده و سازمان لیگ هم آن را تایید کرده است. زمین مصنوعی هم در استان داریم که شرایط مناسبی ندارد و ضمن اینکه امکانات مناسبی ندارد موجب مصدومیت بازیکنان می‌شود. ورزشگاه حافظیه فرصت دارد که شرایط بهتری را شاهد باشد.

سرمربی برق جدید شیراز درباره نتایج چند هفته اخیر این تیم و پیروزی‌های متوالی شاگردانش، خاطرنشان کرد: نتایجی که در حال حاضر رقم میزنیم لطف خداست و بازیکنان هم بهترین تلاششان را انجام می‌دهند. در این روزها آقای کامیاب، مدیرکل تربیت بدنی استان شیراز و آقای رودانی، مدیرعامل شرکت جندی شاپور،  پیگیر رقم پرداختی‌ بازیکنان هستند. شرکت جندی شاپور هم در فصل جدید کمک شایانی به ما کرده و پس از هر پیروزی پاداش‌هایی را برای بازیکنان در نظر می‌گیرد.

داوود مهابادی برق جدید شیراز هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر