کد خبر: 547808 A

امید عالیشاه در گفت‌وگو با ایلنا؛

مهاجم سرباز تراکتورسازی از حضور در تمرینات تیمش و لحظه‌شماری برای بازگشت به میادین می‌گوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امید عالیشاه، هافبک سرباز تراکتورسازی که نیم فصل لیگ شانزدهم از پرسپولیس جدا شد تا ادامه دوران خدمت خودش را در این تیم سپری کند، به دلیل محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات نتوانست در جمع نفرات سرخپوشان تبریزی قرار بگیرد و حالا بعد از یک سال منتظر باز شدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات است تا رسماً عضوی از تیم تراکتورسازی شود.

این بازیکن از نیم فصل دوم می‌تواند بعد از یک سال دوری از میادین در ترکیب تراکتورسازی حاضر شود.

عالیشاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط خود و حضورش در تمرینات اخیر اظهار داشت: تمرینات خوبی زیر نظر کادرفنی انجام می‌شود و هماهنگی خوبی میان اعضای تیم وجود دارد که باعث می‌شود رفته رفته شرایط بهتری در تیم حاکم شود. من هم چند روزی است در تمرینات حاضر می‌شوم.

وی در مورد وضعیت خود عنوان کرد: به هر حال مدت طولانی است که از میادین دور بودم و از شرایط بازی مقداری فاصله دارم و هنوز در آمادگی صد در صد خودم نیستم ولی تمرینات فشرده و برنامه‌ریزی کادرفنی باعث می‌شود هرچه زودتر به آمادگی مطلوب برسم.

مهاجم تراکتورسازی در پایان با اشاره به پایان دوری‌اش از فوتبال و بازگشت به میادین عنوان کرد: واقعاً دوران سختی بود و برای بازگشت به فوتبال و بازی در لباس تراکتورسازی لحظه‌شماری می‌کنم.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر