کد خبر: 547882 A

مدافع پارس جنوبی جم معتقد است که کورس صدرنشینی با پرسپولیس تهران برای آنها هیجان انگیز است

مجتبی لطفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره تساوی برابر تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازی خوبی داشتیم و به نظرم تماشاگران حاضر در ورزشگاه لذت بردند. هر دو تیم می توانستند پیروز از زمین بیرون خارج شوند اما در نهایت به تساوی رضایت دادیم. توانستیم در تبریز امتیاز بگیریم و دست پر برگردیم.

مدافع پارس جنوبی درباره دیدار برابر ذوب آهن در هفته دهم لیگ برتر گفت: قطعا بازی سختی داریم چون ذوب آهن مربی با دانشی دارد و بازی برابر شاگردان امیر قلعه نویی سخت است. با تمام قوا حاضر می شویم و امیدواریم سه امتیاز را کسب کنیم.

لطفی درباره روند موفق پارس جنوبی جم و کار با مهدی تارتار عنوان کرد: شخصیت تیمی ما شکل گرفته و ما به نباختن عادت کرده‌ایم. آقای تارتار هم مربی دلسوز و کاربلدی هستند که تمام تمرکزش برای نتیجه گرفتن تیم و موفقیت بازیکنان است. کار کردن کنار ایشان لذت بخش است و به دلیل جدیتی که دارند حق را به حق‌دار می‌دهند. 

پارس جنوبی جم که اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، با گذشت 9هفته از لیگ برتر بالاتر از پدیده مشهد و پرسپولیس تهران در صدر جدول قرار دارد. مدافع پارس جنوبی در این باره خاطرنشان کرد: تیم ما در قامت یک تیم مدعی ظاهر شده است و به این خود باوری و پتانسیل رسیده‌ایم که نمایش فوق العاده‌ای داشته باشیم و حالا حالاها در کورس صدرنشینی باقی بمانیم. کورس با تیمی مانند پرسپولیس در صدر جدول هیجان انگیز است. چالش خوب و تجربه خوبی است که با تیم‌های ریشه داری مانند سپاهان، پرسپولیس و استقلال رقابت می‌کنیم. افتخارات زیادی دارند و اینکه در سال اول بتوانیم با تیم‌های اینچنینی رقابت کنیم خیلی خوب است.

مهدی تارتار پرسپولیس تهران تیم فوتبال پارس جنوبی جم مجتبی لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر