کد خبر: 548059 A

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

تاتنهام با درخشش لوریس به یک امتیاز ارزشمند در خانه رئال مادرید دست یافت.

به گزارش ایلنا، شب اول از  هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا  امشب با پیروزی تیم های منچسترسیتی ، لیورپول  و همچنین  توقف خانگی رئال مادرید مقابل تاتنهام پیگیری شد.

 

گروه E

تیم های ماریبور و لیورپول مصاف هم رفتند و طی آن شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه 7 بر صفر میزبان خود را شکست دادند.روبرتو فیرمینو (4 و 54)، جیمز میلنر (13)، محمد صلاح (20 و 40)، الکس چامبرلین (86) و الکساندر آرنولد (90) زننده گل های تیم لیورپول بودند.

در بازی دیگر اسپارتاک مسکو با نتیجه 5 بر یک سویا را در هم کوبید.

در جدول این گروه لیورپول با 5 امتیاز به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر قرار گرفت و اسپارتاک مسکو با 5 امتیاز در مکان دوم ایستاده است.

 

 

گروه F

 منچستر سیتی در خانه پذیرای ناپولی بود و موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد مهمان خود عبور کند.رحیم استرلینگ (9) و گابریل خسوس (13) برای سیتی زن ها در این بازی گلزنی کردند. آمادو دیاوارا در دقیقه (72) از روی نقطه پنالتی یکی از این گل ها را پاسخ داد.

ضمن اینکه  ناپولی یک ضربه پنالتی دیگر را در دقیقه 39 توسط دریس مرتنس از دست داد.

شاختار نیز در خانه فاینورد به برتری 2 بر یک دست یافت.

من‌سیتی با 9 امتیاز در صدر قرار دارد، شاختار با 6 امتیاز دوم است و ناپولی هم با 3 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

 

 

گروه G

در این گروه نیز تیم های موناکو و بشیکتاش با یکدیگر دیدار کردند که این بازی را تیم بشیکتاش با حساب 2 بر یک به سود خود پایان داد.فالکائو در دقیقه 30 تیم موناکو را پیش انداخت اما جنک توسون دو بار در دقایق 34 و 55 برای تیم پیشکتاش گل زد.

دیگر بازی این گروه را تیم های لایپزیگ و پورتو برگزار کردند که این مسابقه با حساب 3 بر 2 به سود لایپزیگ رقم خورد.

در این گروه بشیکتاش با 9 امتیاز صدرنشین است،‌ لایپزیگ با 4 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

 

 

گروه H

رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از تاتنهام میزبانی کرد و با تساوی یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد.ابتدا واران در دقیقه (28) به اشتباه دروازه خود را باز کرد که این گل را رونالدو در دقیقه (42) از روی نقطه پنالتی پاسخ داد.

دورتموند در زمین آپوئل نیکوزیا به میدان رفت و برابر این تیم یک بر یک متوقف شد.

در این گروه تاتنهام و رئال مادرید با 7 امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم باقی ماندند.

رئال مادرید مرحله گروهی لیگ قهرمانان موناکو دورتموند منچسترسیتی لیورپول بشیکتاش پورتو شاختار دونتسک تاتنهام ناپولی ماریبور اسپارتاک مسکو تیم سویا لایپزیگ فاینورد آپوئل نیکوزیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر