کد خبر: 548124 A

آقای گل لیگ از دل یک تیم بحران زده؛

مهاجم نفت تهران با گل 3 امتیازی خود برای تیمش به صدر جدول گلزنان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عیسی آل کثیر، مهاجم نفت تهران با به ثمر رساندن تک گل دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان توانست 3 امتیاز دیگر برای این تیم به دست بیاورد و خودش را با 6 گل به همراه محمد قاضی در صدر جدول گلزنان قرار دهد.

بازی‌های خوب آل‌کثیر برای نفت در حالی در فصل جاری انجام می‌شود که این تیم با تغییر مالکیت و مدیرعامل و جابجایی چند باره کادرفنی، دوپاره شدن تمرینات تیم و هزار و یکجور مشکلات دیگر، در شرایط عادی قرار نداشت و در این وضعیت شاید کسی از بازیکنی که در این تیم بازی می‌کند انتظار درخشش نداشته باشد.

آل کثیر پیش از این در پیروزی 1 بر صفر تیمش مقابل سپاهان و 2 بر یک مقابل سپیدرود هم برای نفت گلزنی کرد تا در 6 امتیاز این دو دیدار تاثیر مستقیم ایفا کند. ضمن اینکه با گل دقیقه 92 مقابل سیاه‌جامگان کار را به تساوی کشاند و تیمش را از شکست نجات داد. در دیدار با فولاد هم گل آل‌کثیر یک شکست دیگر از نفت گرفت و تنها گل بی‌ثمر او در فصل جاری مقابل پیکان و شکست 3 بر صفر مقابل این تیم بود.

تک گل 3 امتیازی او مقابل استقلال خوزستان در دقیقه 80 بازی نفت را تا رتبه هشتم جدول بالا کشید تا ستاره بی‌بدیل این روزهای تیمش محسوب شود.

jpg

لیگ برتر فوتبال نفت تهران حمید درخشان عیسی آل‌کثیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر