کد خبر: 548183 A

دو پنالتی که هرگز از یاد برانکو نمی‌روند؛

برانکو مقابل الهلال برای دومین بار با یک ضربه پنالتی چیپ از رسیدن به فینال رقابت‌های آسیایی بازماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس شب گذشته در دیدار مقابل الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالیکه با توجه به شکست سنگین 4 بر صفر در دیدار رفت، برای حفظ شانس اندک خود برای صعود نیاز به بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش مقابل حریف عربستانی داشت، با پنالتی اعلام شده از سوی داور که به اشتباه  گرفته شد، در دقیقه 30 دروازه خود را باز شده دید تا زودتر از حد تصور بازی برایش تمام شود.

عمر خریبین، مهاجم سوری الهلال که 3 گل از 4 گل الهلال در دیدار رفت را به ثمر رسانده بود، در این دیدار پشت نقطه پنالتی ایستاد و با یک ضربه چیپ توانست دروازه بیرانوند را باز کند و پرسپولیس را از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازدارد.

photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۷_۲۰-۳۴-۲۹

این تنها ضربه پنالتی به شکل چیپ نبود که برانکو را از رسیدن به فینال رقابت‌های آسیایی محروم کند. درست 13 سال قبل و در رقابت‌های جام ملتهای آسیا در همین مرحله نیمه‌نهایی بود که کار ایران - چین به ضربات پنالتی کشید و در حالی دو تیم از 4 ضربه ابتدایی خود 3-3 مساوی بودند، یحی گل‌محمدی ضربه چهارم خود را به صورت چیپ زد تا گلر چینی به راحتی آن را مهار کند و تیم کشورش با پیروزی 3-4 راهی فینال شود.

01088090

پرسپولیس تیم ملی ایران یحیی گل‌محمدی عمر خریبین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر