کد خبر: 548226 A

مائوریسیو ساری، سرمربی ناپولی بعد از توقف در مقابل منچسترسیتی از عملکرد این تعریف کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از اسکای اسپورت، مائوریسیو ساری سرمربی ناپولی معتقد است در حال حاضر منچسترسیتی در سطح رئال مادرید و بارسلونا قرارداد و می تواند برنده این فصل لیگ قهرمانان باشد.

منچسترسیتی در 20 دقیقه ابتدایی بازی توانست دو گل را در ورزشگاه ناپولی به ثمر برساند و برتری خود را از همان ابتدای بازی به نمایش گذاشت، ناپولی در نیمه دوم توانست بر حریف خود غلبه کند و یک گل به ثمر برساند اما همچنان فاتح میدان در این بازی منچسترستی بود.

در کنفرانس خبری بعد از بازی ساری در خصوص سوال خبرنگاران که آیا منچسترستی در سطح تیم های اسپانیایی است جواب مثبت داد و تاکید داشت این تیم در سطح دو تیم برتر اسپانیایی می باشد: منچسترسیتی در حال حاضر دارای شرایط فیزیکی و تاکتیکی و فنی بسیار فوق العاده ای می باشد و اگر بتواند این شرایط را حفظ کند قطعا می توانند این مسیر را با موفقیت طی کنند.

ساری درباره شرایط بازی اضافه کرد: واقعا نمی دانم در 25 دقیقه اول بازی چه اتفاقاتی رخ داد. ما به آنها، فضای زیادی دادیم و آنها نیز به خوبی از این موقعیت استفاده کردند و ما را در شرایط سخت قراردادند. ما در  ابتدای بازی خیلی ضعیف عمل کردیم؛ اما در بقیه بازی، توانستیم بازی بهتری ارائه دهیم. بازی کردن در سطح سیتی برای یک سال، بسیار مهم است.ما توانستیم برگردیم، کاری که در حال حاضر تیم های زیادی نمی توانند انجام بدهند. ما برای شاگردان گواردیولا مشکل ساز شدیم.  از اینکه پنالتی اول را از دست دادیم، افسوس می خوریم؛ اما می دانیم که در مسیر صحیح قرار داریم و می توانیم به یک مدعی در اروپا تبدیل شویم.

 

 

 

منچسترسیتی ناپولی مائوریسیو ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر