کد خبر: 548235 A

داور عربستانی نیز روی تصمیم اشتباه قاضی عمانی جدال دو تیم پرسپولیس و الهلال صحه گذاشت تا هواداران این تیم به شدت نسبت به تصمیم ابوبکر موضع بگیرند.

به گزارش ایلنا، در پایان دیدار دو تیم پرسپولیس و الهلال، برانکو ایوانکوویچ به همراه گادوین منشا در نشست خبری به شدت نسبت به تصمیم مرد عمانی موضع گرفتند و پنالتی اشتباه او را در نتیجه بازی موثر دانستند.

پرسپولیس که با گل دقایق ابتدایی گادوین منشا امیدوار به تغییر نتیجه و جبران شکست دور رفت مرحله نیمه نهایی برابر الهلال بود، در ادامه با تصمیم اشتباه داور در اعلام پنالتی به سود حریف شیرازه‌شان برهم ریخت. ابوبکر صحنه خطای محمد انصاری پشت محوطه جریمه را حدود نیم متر جلوتر تشخیص داد تا یک ضربه پنالتی به سود آبی‌پوشان اعلام کند.

به تساوی کشیده شدن بازی باعث شد تا پرسپولیس در نهایت نتواند از انگیزه جبران به خوبی سود ببرد و در نهایت بازی را با تساوی خاتمه داد.

عبدالعزیز الکثیری داور عربستانی درباره این صحنه می‌گوید: به هیچ عنوان پنالتی روی سلمان الفرج اتفاق نیفتاد و داور اشتباه کرد، البته من به داور نمره قبولی می‌دهم. او به جز این صحنه اشتباه دیگری نکرد.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا الهلال عربستان داور عمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر