کد خبر: 548243 A

پتانسیل پرسپولیس همین بود

کارشناس فوتبال عقیده دارد بعد از شکست 4 بر صفر پرسپولیس در دیدار رفت این تیم شانسش را برای صعود از دست داد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی پرتلاش، فیزیکی و سرعتی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و برای استفاده از شانس اندکی که برای صعود داشت به خوبی جنگید ولی نباید از این تیم توقع داشت بتواند شکست 4 بر صفر را جبران کند و چنین پتانسیلی با توجه به قدرت دو تیم وجود نداشت.

وی افزود: پرسپولیس در دیدار رفت درگیر یک سری مسائل غیرفنی شد که از نظر روحی و فنی تمرکز این تیم را به هم ریخت و ماجرای محرومیت باشگاه از سوی فیفا توانست تاثیرش را روی بازی بگذارد. در این شرایط یک باشگاه حرفه‌ای باید بتواند به سرعت تیم را جمع و جور کند.

کارشناس فوتبال در مورد عملکرد پر اشتباه خط دفاع پرسپولیس در دیدار روز گذشته عنوان کرد: روی گل دوم الهلال در کمتر از 4 ثانیه 3 اشتباه از سوی مدافعان پرسپولیس رخ داد که نشان از استرس بالا و عدم تمرکز بازیکنان بود. به هر حال این نفرات در خط دفاع روزهای خوبی هم داشته‌اند ولی همیشه اینطور نیست.

ذوالفقارنسب در مورد اشتباه داور مسابقه در اعلام ضربه پنالتی گفت: اشتباهات داوری همیشه وجود دارد ولی فکر نمی‌کنم در صورتی که آن پنالتی اعلام نمی‌شد هم اتفاق خاصی در بازی می‌افتاد و نتیجه 2 - 2 را برای بازی دیروز یک نتیجه عادلانه می‌دانم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات تمام شد و پرسپولیس باید هرچه سریع‌تر خودش را به شرایط عادی بازگرداند و آماده دربی شود

بیژن ذوالفقار نسب پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا الهلال عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر