کد خبر: 548276 A

رئیس دپارتمان داوری در حاشیه برگزاری کلاس توجیهی ناظران فوتبال گفت: هدف اصلی این دوره بالا بردن سطح آگاهی و میزان دانش ناظران است.

به گزارش ایلنا فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران در حاشیه مراسم افتتاحیه کلاس ناظران داوری گفت: در ابتدا می خواهم به داوران بازنشسته ای که به تازگی وارد عرصه نظارت شده اند تبریک بگویم. امیدوارم از تجربیات این عزیزان در جامعه داوری فوتبال استفاده شود.

وی در ادامه بیان کرد: کلاس توجیهی ناظران داوری فوتبال را به منظور یکپارچگی، هماهنگ سازی و ارتقا سطح هرچه بیشتر ناظران برگزار کردیم. این کلاس با حمایت فدراسیون فوتبال و با حضور مدرس خوبی مانند حسین عسگری برگزار می شود که البته باید از وی به جهت حضورش در این کلاس تشکر کنم.

اصفهانیان در پایان گفت: هدف اصلی از برگزاری دوره های توجیهی این است که ناظران به صورت هماهنگ و یکپارچه عملکرد داوران را زیر نظر داشته باشند. پیشرفت داوری در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی منوط به توجه ناظران است. به هر حال برگزاری چنین دوره هایی باعث تعامل هرچه بیشتر بین داوران و ناظران بازیها می شود تا به وسیله آن وظایفشان را در کنارهم و به درستی انجام دهند. در واقع هدف اصلی این دوره یکپارچگی، یکنواختی و بالا بردن دقت نظر ناظران است.

 

 

کمیته داوران فریدون اصفهانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر