کد خبر: 548293 A

اظهارات جالب مالک باشگاه نساجی:

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:من نیمه پر لیوان را می بینم پروژه اصلی ما صعود نساجی مازندران به لیگ برتر است.

به گزارش ایلنا فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی مازندران در آستانه بازی جام حذفی مقابل استقلال تهران معتقد است پروژه اصلی تیمش صعود به لیگ برتر ایران بوده هر چند بازی با این حریف بزرگ لذت بخش است.

وی با بیان این جمله ادامه می دهد: باور کنید دلم می گیرد و آزرده خاطر می شوم وقتی می بینم که نساجی مازندران با آن همه قدمت و هوادار باید بعد از سال ها یک بازی با استقلال تهران برگزار کند. حق هوادار قائم شهری و مازندرانی این نیست.

مالک باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان می کند: نساجی مازندران باید سالی ۲ بار با استقلال و ۲ بار با پرسپولیس به انضمام تقابل احتمالی در جام حذفی برابر این تیم ها در خانه و استادیوم آزادی بازی کند. این حق هوادار ماست و به همین خاطر من نیمه پر لیوان را می بینم.

صنیعی فر یادآور می شود: به همین خاطر می گویم صرفنظر از هر نتیجه ای که در بازی حذفی مقابل استقلال حاصل شود بدانید و به علی امیری و مهدی پاشازاده هم گفتم که تکمیل پروژه اصلی ما و صعود نساجی مازندران به لیگ برتراز هر چیزی مهم تر است. هوادار ما عاشق این جور بازی هاست. قائم شهر و استان ورزش خیز مازندران نباید چند سال صبر کند که یک بازی برابر استقلال یا پرسپولیس انجام دهد.

وی در ادامه می گوید: جام حذفی و بازی با استقلال در مسیر پروژه اصلی ماست. هواداران، مربیان و بازیکنان استقلال حسابی از آن لذت ببرند ولی نتیجه آن هر چه که باشد نباید پروژه ما را متوقف کند. بنابراین خونسرد و بدون استرس به این بازی جام حذفی پای می گذاریم.

صنیعی فر در خصوص پیش بینی بازی با استقلال تهران و عملکرد بازیکنان نساجی مازندران هم مثال جالبی می زند و می گوید: به جای پیش بینی بازی یک مصاحبه معروف از مایکل جردن برای اعضای تیم نساجی مازندران و بچه ها قبل از این بازی نقل قول می کنم. اسطوره بسکتبال دنیا و NBA می گوید که هیچ کس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد کرد. من باید خودم بروم بیرون و موفقیت را به چنگ بیاورم. به همین خاطر پیروز شدم. بر سرنوشت خودم مسلط شدم و شدم مایکل جردن!

نساجی مازندران فرهاد صنیعی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر