کد خبر: 548461 A

هفته سوم لیگ برتر والیبال؛

تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ برتر به سختی شهرداری ورامین را شکست داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، کاشان، ساری، تبریز و آمل پیگیری می شود.

تیم های سایپا تهران و شهرداری ورامین در نخستین دیدار این هفته و از ساعت 15 در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که نارنجی پوشان سه بر دو به پیروزی رسیدند.

شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی شهرداری ورامین در ست های اول و دوم 25 بر 22 و 29 بر 27 مقابل سایپا به پیروزی رسیدند اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 17 و 15 بر 10 مغلوب سایپا شدند تا یک امتیاز از این دیدار کسب کنند.

تیم سایپا نیز با کسب این پیروزی که 750 تماشاگر داشت، دومین برد خود در لیگ برتر امسال را جشن گرفت تا پنج امتیازی شود.

تیم شهرداری ورامین این مسابقه را با ترکیب آرش تقوی، مسعود غلامی، رحمان داوودی، محمد محمدکاظم، آرمین تشکری، رسول نجفی و امین رضوی (لیبرو) آغاز کرد.

تیم سایپا نیز در ابتدای این مسابقه با ترکیب سعید جواهری توانا، رحمان تقی زاده، امیر غفور، مجتبی قلی زاده، مهرزاد بابایی و فرهاد سال افزون به میدان رفت.

محمد شاهمیری و وحید پورکاشیان داوران اول و دوم این مسابقه بودند که 146 دقیقه طول کشید. مهرزاد بابایی بازیکن شماره پنج سایپا در این دیدار کارت زرد از داور اول دریافت کرد. محمدحسن خوشدل و علی یاوری نظارت بر آن را عهده دار بودند.

در دیگر دیدار هفته سوم لیگ برتر در خانه والیبال تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران به مصاف یکدیگر می روند.

در دومین دیدار این هفته لیگ برتر و در سالن شهید اقدمی تبریز، شهرداری این شهر میزبان نماینده گنبد بود که سه بر یک به پیروزی رسید.

گنبدی ها که این روزها با حاشیه های زیادی برای حضور در لیگ برتر روبرو بودند در ست نخست 25 بر 21 میزبان خود را شکست دادند، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 13 و 25 بر 11 مغلوب میزبان خود شدند تا نخستین ناکامی خود را در هفته سوم تجربه کنند. نماینده گنبد در هفته دوم بازی نکرد.

این مسابقه یک ساعت و 45 دقیقه طول کشید و دو هزار تماشاگر داشت. تیم شهرداری تبریز با ترکیب امیر حسینی، ادریس دانشفر، مصطفی شریفات، میکائیل تاجر، حمزه زرینی و حسام بخششی این مسابقه را شروع کرد.

نماینده گنبد نیز در ابتدای این مسابقه از ترکیب محمد امین حسن زاده، فرهاد یلمه، کمال قریشی، جمال الدین کنعانی پور، سخی عیدی و عبدالحمید چوگان استفاده کرد.

تیم شهرداری تبریز با کسب این برد، سومین پیروزی خود را به دست آورد و با هشت امتیاز به صورت موقت صدرنشین جدول لیگ برتر شد تا دیدار بانک سرمایه و پیکان صدرنشین نهایی لیگ برتر را از بین دو تیم سرمایه و شهرداری تبریز مشخص کند.

تیم های رعد پدافند کاشان و خاتم اردکان نیز در سومین مسابقه این هفته در سالن هفت مهر کاشان به مصاف یکدیگر رفتند که خاتم سه بر یک میزبان خود را شکست داد.

رعد پدافند کاشان در ست سوم 25 بر 19 به پیروزی رسید اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 17 و 27 بر 25 مغلوب میهمان خود شد تا سومین ناکامی خود در این رقابت ها را تجربه کند.

تیم رعد پدافند کاشان این مسابقه دو ساعته را با ترکیب طیب عینی، جواد حسین آبادی، محمد جواد حیدری، علی اصغر مجرد، مصطفی باقری و محمد رسولی شروع کرد و تیم خاتم اردکان نیز از حمید سوسن آبادی، محمدرضا آسفی، محمد رضی پور، حسین امیری، محمد حسن صنوبری و علیرضا جلالی در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.

لیگ برتر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر