کد خبر: 548469 A

امیدواریم ورزشگاه سردار جنگل برای ما خوش یمن باشد

سرمربی سپیدرود رشت امیداور است جوانگرایی در ترکیب این تیم موفق باشد و آنها از این اقدام ضرر نمی‌کنند.

به گزارش ایلنا، علی نظرمحمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر پدیده مشهد اظهار داشت: بازی بسیار سخت و سنگینی خواهیم داشت. تیم پدیده نشان داده خارج از مشهد عملکرد خوبی دارد. بچه‌های تیم ما به این خودباوری رسیده‌اند و در هفته گذشته نشان دادند که می‌توانند در بازی که عقب افتاده‌اند نتیجه را برگردانند. خوشحالم که بازیکنان جوان موفق شدند در هفته‌های هشتم و نهم خودشان را پیدا کنند.

سرمربی سیپدرود درباره مصدومان و محرومان سپیدرود در بازی فردا عنوان کرد: خوشبختانه همه بازیکنان ما برای بازی فردا در سلامت کامل هستند. بدون هیچ مصدوم و محرومی برعکس بازی مقابل سایپا که دو بازیکن را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نداشتیم، روانه میدان می‌شویم.

نظرمحمدی درباره اولین میزبانی سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل و شرایط چمن این ورزشگاه خاطرنشان کرد: کیفیت چمن این ورزشگاه نسبت به 10 روز قبل که برای بازی مقابل استقلال در این ورزشگاه تمرین کردیم، بهتر شده اما هنوز در حد انتظار ما نیست. می‌دانیم که میزبانی ما از فردا شروع می‌شود و امیدوارم ورزشگاه سردار جنگل برای ما خوش‌یمن باشد و با کسب سه امتیاز در اولین بازی خانگی خود در این ورزشگاه، استارت خوبی در میزبانی در این ورزشگاه بزنیم.

سرمربی سرخپوشان گیلانی در مقایسه چمن ورزشگاه سردار جنگل با ورزشگاه عضدی گفت: چمن عضدی پُرپشت‌تر است. چمن این ورزشگاه 16 هزار است اما چمن سردار جنگل کمتر است. با این حال بازسازی خوبی در این ورزشگاه انجام شده و باید به اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان گیلان خسته نباشید بگویم. صعود سپیدرود به لیگ برتر باعث شد ورزشگاه‌های رشت نونوار شود و خوشحالم شهر ما از لحاظ سخت‌افزاری، به پیشرفت دست پیدا می‌کند.

سرمربی سپیدرود درباره تغییرات در کادرفنی این تیم عنوان کرد: جابجایی رخ نداده است. عشوری‌زاد مدتی از ما جدا شده بود و دوباره به ما ملحق شده است. امیدوارم مشکلات مالی باشگاه حل شود و چراغپور به سپیدرود بازگردد.

سپیدرود هفته گذشته با چهار بازیکن زیر 23 سال برابر سایپا به میدان رفت و نظرمحمدی درباره پدید آمدن این اتفاق در دیدار فردا، گفت: وقتی می‌گوییم در تیم جوانگرایی انجام شود، باید تاوان آن را در نظر بگیریم و صبوری داشته باشیم. همچنین بازی‌های تدارکاتی در وقفه‌های لیگ و به میدان رفتن بازیکنان جوان در این دیدارها می‌تواند جوانان را پخته‌تر کند. ما به جوانگرایی ادامه می‌دهیم و سپیدرود و نظرمحمدی در لیگ دسته دوم، لیگ یک و لیگ برتر از اعتماد به جوانان ضرر نکرده است. امیدوارم جوانان بالیاقت سپیدرود، شایستگی‌های خود را ثابت کنند و همه مربیان لیگ برتر به جوانان اعتماد کنند.

غلامرضا رضایی، هافبک سپیدرود رشت، پس از بازی این تیم برابر ملوان بندرانزلی در جام حذفی حاضر به انجام تمرینات نشد و رادنی دیدار، مدیر رسانه‌ای باشگاه، درخصوص وضعیت او گفت: این بازیکن بخشی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است. او چک دوم خود را هم گرفت و پس از بازی مقابل ملوان در جام حذفی، باشگاه را بدون اطلاع ترک کرد. کمیته انضباطی باشگاه رأی خود را در این خصوص صادر کرد و آن را در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار دادیم. حال منتظریم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم این حکم را تأیید کند.

سرمربی سپیدرود در پایان ابراز امیدواری کرد که حضور پرشور هواداران این تیم همانند بازی‌های قبلی ادامه دار باشد: این اولین بار است که سپیدرود می‌خواهد از تمام ظرفیت میزبانی خود استفاده کند. تیم ما پس از تراکتورسازی پُرطرفدارترین تیم شهرستانی لیگ برتر است و از هواداران می‌خواهم فردا ورزشگاه سردار جنگل را پُر کنند. حضور هواداران و حمایت از تیم جوان شده سپیدرود، یکی از ارکان اصلی تساوی ما مقابل سایپا بود. حضور آنها خیلی به ما دلگرمی می‌دهد و از آنها می‌خواهم با حضور در ورزشگاه سردار جنگل، سپیدرود و جوانان این تیم را فراموش نکنند.

نشست خبری سپیدرود رشت علی نظرمحمدی هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر