کد خبر: 554061 A

روماریو در راه آبی‌پوش شدن

استقلال در این فصل علیرغم حضور ستاره‌های نامدار در خط حمله‌اش نتوانسته انتظارات را برآورده کند تا سرمربی آلمانی آنها به دنبال مهاجمی خارجی برای رفع این ضعف باشد.

به گزارش ایلنا، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، حسن بیت سعید، علی قربانی و مهدی قائدی نتوانسته از حیث گلزنی هواداران و کادرفنی این را راضی نگه دارد و این مساله باعث شده تا وینفرد شفر به دنبال مهاجمی خارجی برای رفع این خلا بزرگ باشد.

CharlestonBattery_RochesterRhinos_DRA_April15_2017__117a_JACEweb.0

در این میان طی روزهای اخیر صحبت در خصوص جذب مهاجم جامائیکایی است که قرار است در نیم فصل به جمع آبی‌پوشان اضافه شود. طبق شنیده‌ها ویلیامز روماریو، مهاجم جامائیکایی مدنظر استقلال است که با 23 سال سن عضو تیم ملی کشورش نیز می‌باشد و آخرین گل ملی خود را نیز برابر کانادا به ثمر رسانده است. او اکنون به صورت قرضی برای تیم آتلانتا یونایتد به بازی می‌پردازد و شباهت فامیلی او با اسطوره فوتبال برزیل همواره مورد توجه قرار گرفته است. پدر، عمو و دو برادرش نیز به صورت حرفه‌ای ورزش را دنبال می‌کنند و والدینش به خاطر علاقه زیاد به روماریو نام او بر روی فرزند خود گذاشتند. ویلیامز روماریو اولین بار در سال 2012 و در حالی که تنها 18 سال داشت راهی آمریکا شد تا دوران حرفه‌ای خود را آغاز کند.

Williams_CHSvsROC_zb_69__1__large

او در سال 2013 با بازی در ترکیب تیم دانشگاه فلوریدا یکی از برترین بازیکنان لقب گرفت و جایزه‌ی سالانه‌ای که با رای هشت مربی برتر این کشور انتخاب می‌شود را از آن خود کند. ویلیامز در 11 دسامبر 2016 راهی تیم آتلانتا آمریکا شده بعد از آن به صورت قرضی به تیم چارلستون باتری واگذار شد و در این تیم 22 بازی انجام داده که حاصل آن 15 گل بوده است.

FEAT-RomarioWilliams-111316vSuriname-769x385

بعد از تجربه تیم زیر 17 سال و تیم زیر 23 سال جامائیکا او اکنون در ترکیب تیم ملی این کشور نیز 7 بازی را پشت سر گذاشته که حاصل آن دو گل ملی بوده است.

حجم ویدئو: 64.67M | زمان ویدئو: 00:06:02
استقلال سجاد شهباززاده جابر انصاری کاوه رضایی حسن بیت سعید علی قربانی مهدی قائدی بازیکن جاماییکایی استقلال ویلیامز روماریو هر آنچه از مهاجم جامائیکایی مدنظر استقلال باید بدانید +ویدئو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر